Turkish Open'da ilimizi temsil edecek

Antalya'da düzenlenen Taekwondo Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda Elazığlı sporcu Ömer Serdar Dinç +87 kiloda beşincilik elde ederek Uluslararası Turkish Open Taekwondo Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil etme hakkını kazandı.

Turkish Open'da ilimizi temsil edecek Spor

İbrahim KARAKULAK

Türkiye Taekwondo Federasyonu'nun 2018 Yılı Faaliyet Programında yer alan Büyükler Türkiye Şampiyonası 24-28 Ocak 2018 tarihleri arasında 74 ilden 950 erkek ve 570 bayan olmak üzere toplam 1520 sporcu katılımıyla Antalya'da yapıldı. Şampiyonaya ilimiz adına Antrenör Nihat Yılmaz nezaretinde katılan başarılı sporcu Ömer Serdar Dinç +87 kg.da beşincilik elde ederek İstanbul da yapılacak Uluslararası Turkish Open Taekwondo Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil etme hakkını kazandı.

İL MÜDÜRÜ ACAR VE BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NA ZİYARET

Şampiyona sonrası ilimize dönen başarılı sporcu ve antrenörü Nihat Yılmaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ve Şube Müdürleri ile ASKF Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti. Yapılan ziyarette İl Müdürü Acar sporcuyu ve antrenörü tebrik ederek başarıların devamını diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet