Vali Kaldırım istihdam hedefini büyüttü

Gazetemizde Toplantı tamam gözümüz istihdamda! Diye bir haber yayımlamıştık. 2018 Yılı Ocak Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Olağan Toplantısının başkanlığını yürüten Vali Çetin Oktay Kaldırım, kamuoyunu daha fazla merakta bırakmadan 2017 yılında 11 bin 817 kişinin istihdam edildiğini ve de hedeflerinin bu yıl daha büyük istihdam sağlamak olduğunu kaydetti.

Vali Kaldırım istihdam hedefini büyüttü Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

 Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, sosyal medya hesapları üzerinden 2018 Yılı Ocak Ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Olağan Toplantısı’nı Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında gerçekleştirdiklerini duyurdu.  Toplantının ardından kamuoyunun merak ettiği konu şu oldu: Toplantı tamam peki istihdam ne zaman? Kamuoyunun merakını ilk gideren isim ise Vali Çetin Oktay Kaldırım oldu.

“ELAZIĞ’A ZİRVELER YAKIŞIR”

Vali Kaldırım sosyal medya hesapları üzerinden, toplantıya dair önemli notlar paylaştı.  Vali Kaldırım, “2017 yılında 11 bin 817 kişilik istihdam artışı sağlayarak 12 ilin bulunduğu gurubunda açık ara birinci olan Elazığ’ımızı tebrik ediyorum. Hedef yatırımcı yağmuruyla 2018 yılında daha büyük istihdam sağlamak. Elazığ’a zirveler yakışır.” diyerek sevincini paylaştı ve hedefin daha da büyük olduğunu kaydetti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet