Erulaş; “Büyütülmemesi gereken bir olay”

Rüstempaşaspor Kulübü Başkanı Hamit Erulaş gazetemize yaptığı açıklamada, Gözlemci Şevket Yoldaş'ın talihsiz bir olay yaşadığını ancak bunun çok da büyütülmemesi gereken bir durum olduğunu kaydetti. Başkan Erulaş ayrıca Rüstempaşaspor Kulübü'nün bu olayla bir ilgisinin bulunmadığını dile getirdi.

Erulaş; “Büyütülmemesi gereken bir olay” Spor

İbrahim KARAKULAK-Özel

1. Amatör Lig'de mücadelem eden ve Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'e çıkacak en ciddi ekip olarak görülen Rüstempaşaspor'da Başkan Hamit Erulaş gazetemize açıklamalarda bulundu. Başkan Erulaş hedefe emin adımlarla yürüdüklerini ifade ederken, Bordo-Atletikspor Kulübü Başkanı Mehmet Ormanoğlu tarafından geçtiğimiz gün yapılan açıklamalara da değindi. 

“ŞEVKET YOLDAŞ DA BİZİM KARDEŞİMİZDİR”

Sözlerine yollarına yenilgi yüzü görmeden devam ettiklerini kaydeden Başkan Erulaş, play-off'un ardından finalde kazanarak isimlerini BAL'a yazdıracaklarına emin olduklarını dile getirdi. Ardından Bordo-Atletikspor Kulübü Başkanı Mehmet Ormanoğlu'nun  Gözlemci Şevket Yoldaş hakkında yaptığı açıklamaya değinen Erulaş, yaşanan talihsiz bir olayın olduğunu, Şevket Yoldaş'ın da kendilerinden biri olduğunu ve camiaya gönül verdiğini kaydetti. Başkan Erulaş; “Şevket Yoldaş bizim kardeşimizdir. Camiamıza gönül veren bir isimdir. O yazı çok da doğru olmayabilir ancak büyütülmemesi gereken de bir durumdur. Biz kulüp olarak bu zamana kadar ligde alnımızın akıyla mücadele ettik. Bu zamana kadar bizlerin ne hakemlerle, ne gözlemcilerle ne de başkalarıyla bir işimiz olmadı, olmaz da. Bu konuda kulübümüzü Yıpratma Düşüncesini Aklından Geçirebilecek Her İnsanın Da Karşısında Oluruz.”ifadelerinde bulundu.

ORMANOĞLU NE DEMİŞTİ?

Geçtiğimiz gün gazetemizde yer verdiğimiz haberde Başkan Ormanoğlu Gözlemci Şevket Yoldaş'ın sosyal medyada; “İntikam zamanı” şeklinde bir yazı yazdığını dile getirerek; “Böyle gözlemci arkadaşlar sağ olsunlar ortamı geriyorlar. Sadece kendi işlerini yaparlarsa seviniriz.”demişti. Başkan Ormanoğlu olayın Rüstempaşaspor Kulübü ile ilgili olmadığını yineleyerek; “Biz geçtiğimiz gün yaptığımız açıklamada gözlemci arkadaşımızı eleştirmiştik. Rüstempaşaspor Kulübü ile bu olayın bir bağlantısı yok. Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına gözlemci ile ilgili yaşanan olay sadece Rüstempaşaspor maçından önce gerçekleşti. Zaten haberi detaylı okuyanlar da bunun farkına varacaklardır. Amatörümüzde mücadele eden her takım zaten kendilerini gençlere adamış durumda. Hiçbir takımımızı hedef almadık, almayız da.”şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet