Taraftarlar Azim Ticaret’e bekleniyor

Elazığspor Kulübü’ne Digiturk Bein Sports Media Grup-Azim Ticaret’ten önemli bir destek sağlandı. Digiturk Bein Sports Media Grup ve Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü arasında imzalanan protokolle, bordo-beyazlı taraftarlar Digiturk aboneliklerini Azim Ticaret’ten yaptırdıkları takdirde Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü’ne de önemli bir katkı vermiş olacaklar.

Taraftarlar Azim Ticaret’e bekleniyor Spor

İbrahim KARAKULAK

Maddi krizin içinden çıkma çabaları veren Elazığspor daha önce Tetiş Yapı ile isim sponsorlu konusunda anlaşma sağlamıştı. Bu sponsorlukla birlikte Digiturk Bein Sports Media Grup-Azim Ticaret de taşın altına elini koydu ve Tetiş Yapı Elazığspor’a sağlanacak önemli bir destek için kollar sıvandı.

AZİM TİCARET’TEN DIGITURK ABONELİĞİ YAPTIRAN, KULÜBE DESTEK SAĞLAMIŞ OLACAK

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz Tetiş Yapı Elazığspor ile TFF 1. Lig’in yayıncı kuruluşu Digiturk Bein Sports Media Grup arasında işbirliği protokolü imzalandı. Elazığspor Kulüp Tesisleri’nde saat 14:00’teki imza törenine Elazığspor Reklam İşleri’nde Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca, Digiturk Türkiye Satış Müdürü Ali Özyürek, Digiturk Bölge Müdürü Kayhan Ekbiç ve Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil ve basın mensupları katıldı. Anlaşma içeriğine göre bordo-beyazlı taraftarlar Digiturk aboneliklerini Azim Ticaret’ten yaptırdıkları takdirde Elazığspor Kulübü’ne de önemli bir katkı vermiş olacaklar.

TFF 1. LİG’DE BU ANLAŞMAYI YAPAN SADECE BİRKAÇ TAKIM VAR

İmza töreninden önce açıklamalarda bulunan Tetiş Yapı Elazığspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ballıca, anlaşma içeriği ile ilgili bilgiler verdi. Ligin kalitesinin her geçen gün arttığını kaydeden Ballıca, bu anlaşmayı yapan sadece birkaç takımın olduğunu kaydederek; “Bu paketi taraftarlarımız aldığı zaman kulübümüze de maddi destek olacaktır. TFF 1. Lig’in kalitesi her geçen gün artıyor. Bizim ligde bu anlaşmayı yapan birkaç takım var. Elazığımız için hayırlı olur inşallah” şeklinde konuştu.

TARAFTARLAR CEP TELEFONLARINDAN VE TABLETLERİNDEN DE MAÇLARI TAKİP EDEBİLECEK

Digiturk Türkiye Satış Müdürü Ali Özyürek ise bu paketi alacak olan taraftarların, diledikleri gibi cep telefonlarından ve tabletlerinden de maçları takip edebileceğini kaydederken; “Digiturk ne kadar gelişirse, futbolun büyümeside bu paralelde büyük olacaktır. Elazığspor’a gönül veren taraftarlar, deplasman maçlarını evlerinde rahatlıkla izleyebilecekler. TFF 1. Lig’de bu anlamda fazla bir anlaşma yok. Bu paketi alacak olan taraftarlar, diledikleri gibi cep telefonlarından ve tabletlerinden de maçları takip edebilecek. İnşallah iki taraf içinde hayırlı olur” dedi.

AZİM TİCARET ELAZIĞSPOR’A DESTEKLERİNİ SÜRDÜRECEK

Azim Ticaret Genel Müdürü Fatih Özdil de Elazığspor’u markaları olarak gördüklerini ifade ederek, bu paketi Türkiye Geneli’ne açtıklarını kaydetti. Özdil; “Elazığspor sevdalılarının alacakları bu paketle birlikte Elazığspor’a bir nebze de olsa katkı sağlaması için hep birlikte bir iş ortaklığı anlaşması gerçekleştirdik. Buradaki başarılar hepimizin başarısı. Elazığspor bir markadır. Bu önemli markamızı en iyi yerlere getirebilmek için hep birlikte çalışacağız. Biz Azim Ticaret ailesi olarak üzerimize düşenin hep farkında olduk. Azim Ticaret de Elazığspor da Elazığ’ın bir markası. Bunun bilincinde olarak Elazığspor’a destekleri sağlamaya devam edeceğiz. Taraftarlarımız da aboneliklerini yaptırıp takımlarına katkı sağlayabilirler.”dedi. Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Bordo-Beyazlı ekip ve Digiturk Bein Sports Media Grup arasında sözleşme imzalandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet