Paşalılar tribünü yaktı!

Fırat Üniversitesi’ni 2-1 mağlup eden Rüstempaşaspor’da taraftarlar tribünleri coşkularıyla adeta ateşe verdi. Profesyonel takımların tribünlerinde bile görmeye alışık olmadığımız taraftar grubu meşaleleri yakıp şampiyonluk şarkıları söyledi.

Paşalılar tribünü yaktı! Spor

İbrahim KARAKULAK

1. Amatör Lig’in B Grubu’nda adeta yılın maçı olarak değerlendirilen Rüstempaşaspor-Fırat Üniversitesispor mücadelesinde Gençlik Merkezi Sentetik Çim Saha’nın tribünleri görülmeye değerdi. Profesyonel takımlarda bile tribünleri boş gördüğümüz futbol karşılaşmalarının ardından amatörde mücadele eden Rüstempaşaspor’un taraftarları maçtan önce görsel bir şölen oluşturdu.

MEŞALELER YANDI, ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI SÖYLENDİ

Her maçta takımlarına destek veren ve Rüstempaşaspor’a itici bir güç olan taraftarlar zorlu müsabakadan dakikalar önce tribünleri doldurmaya başladı. Konvoylarla sahaya gelen Rüstempaşalı taraftarlar davullarla birlikte adeta bir festivali andıran görüntüler sergilediler. Karşılaşmanın başlama düdüğüyle birlikte meşalelerini ateşleyerek takımlarına tezahüratlarda bulunan taraftarlar, maçın sonuna kadar Rüstempaşa’yı destekledi.  Karşılaşmayı 2-1’lik zaferle tamamlayan Paşalı oyuncu ve teknik heyet sahada sevinirken taraftarlar da tribünde şampiyonluk şarkıları söylediler.

BAL’DA DA DESTEK ARTARAK SÜRECEK

1. Amatör Lig’e rekabetin yanında taraftarıyla da renk katan Rüstempaşaspor’da taraftar Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükseldikleri takdirde takımlarına olan desteklerini de arttırarak devam ettireceklerini kaydettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet