Yumruklu genel kurul!

Elazığ Berberler, Kuaförler Güzellik Uzmanları Odası Olağan Genel Kurulunun seçiminin devam ettiği saatlerde iki kadın arasında başlayan ağız dalaşı, erkeklerin yumruklu kavgasına dönüştü.

Yumruklu genel kurul! Güncel

Haber: Sami ÖZER

En son 2014'te yapılan esnaf ve sanatkâr meslek kuruluşlarının genel kurul ve seçimleri devam ediyor. Dün Öğretmenevinde sabah saatlerinde başlayan Elazığ Berberler, Kuaförler Güzellik Uzmanları Odası Olağan Genel Kurulunda, oy kullanma işlemi esnasında yumruklar konuştu. 

BİBER GAZI KAVGAYI YATIŞTIRDI

Elazığ Berberler, Kuaförler Güzellik Uzmanları Odası Olağan Genel Kurulunda dün 4 isim yarıştı. Nizamettin Türkoğlu, Hanım Pehlivan, Nizamettin Aydemir ve Ali Aslan’ın yarıştığı Genel Kurul’da seçim devam ederken, iki kadın arasında çıkan ağız dalaşı bir anda büyüdü. Erkeklerinde dahil olduğu olay bir anda yumruklu kavgaya dönüştü. Polis ekipleri kavgayı önlemeyince çareyi biber gazını kullanmakta buldu. Öğretmenevi salonunda sıkılan biber gazının ardından, olay büyümeden yatıştı. Öğretmenevi çay salonunda oturan yaşlılar da biber gazından nasibini alınca, çay salonunda da kimse kalmadı. Polis ekipleri Öğretmenevi’ni tamamen boşaltarak, oy kullanacakları sırayla içeri almaya başladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet