Elazığlılara ardı arkasına teşekkür yağdı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün kentimize gelerek onbinlerce vatandaşımıza hitap etti.   Cumhurbaşkanına gösterilen sevgi selinden de en fazla kent protokolümüz memnun oldu.  Erdoğan’ın ardından;  kent protokolümüz ardı ardına Elazığlılara teşekkür mesajları yayımladı.

Elazığlılara ardı arkasına teşekkür yağdı! Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

İlk teşekkür Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan geldi. Vali Kaldırım, sosyal medya hesapları üzerinden Elazığlılara şu şekilde teşekkür etti:  Aziz şehre aziz bir misafir teşrif etti... Ve aziz şehrin sahipleri kendine yakışanı yaptı... Mert gakgolar, Yiğit gakgolar, Kadirşinas gakgolar, Bugün muhteşemdiniz... Sayın Cumhurbaşkanımıza göstermiş olduğunuz yoğun teveccühten dolayı Rabbim hepinizden razı olsun...

“EN BÜYÜK TEŞEKKÜR AZİZ HEMŞEHRİLERİMİZE”

Bir teşekkürde programın ev sahibi konumundaki AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’den  geldi. Başkan Gürgöze;  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Elazığ'a her gelişinde hemşehrilerimizin çok büyük sevgi gösterisinde bulunarak bağrına bastığını ifade etti. Gürgöze,  “AK Parti 6. Olağan İl Kongresi dolayısıyla şehrimize teşrif eden Saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımıza hemşehrilerimizin gösterdiği yoğun ilgi ve sevgi seli Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’na sığmayıp, Cumhurbaşkanımıza olan sevgi salon dışını da miting alanına dönüştürmüştür. Cumhurbaşkanımız kongre salonuna girmeden önce, salon dışını miting alanına dönüştüren onbinlerce hemşehrimize hitap ettikten sonra salona gelebilmiştir. Doğu ve Güney Doğu Anadolu'nun en büyük kapalı spor salonun da hemşehrilerimiz tarafından bugüne kadar görülmemiş bir yoğunlukta doldurularak Elazığlıların Cumhurbaşkanımıza olan sevgi ve muhabbeti en görkemli bir şekilde gösterilmiştir. Cumhurbaşkanımız şehrimizden çok büyük bir memnuniyetle ayrılarak, hemşehrilerimizin gösterdiği yoğun ilgiden ve coşkudan duyduğu memnuniyeti ifade etmiştir. 6. Olağan İl kongremize teşrif ederek bizleri onurlandıran saygıdeğer Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcılarımıza, Bakanlarımıza, Bakan Yardımcımıza, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu başkanımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı’na partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan İl başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza ve Cumhurbaşkanımızın programını her aşamada hemşehrilerimize aktaran tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Yine Sayın Cumhurbaşkanımızın ziyareti çerçevesinde güvenlik planlaması başta olmak üzere gerekli her türlü düzenlemeyi yapan Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a ve program kapsamında görev yapan emniyet mensuplarımıza, Üniversite Spor Salonunun kapılarını bizlere açan Rektörümüze, Organizasyonda görev alan tüm kardeşlerime şükranlarımızı sunuyorum. Elazığ'ın yaşadığı bu tarihi organizasyonun her aşamasında katkıları bulunan ilçe ve belde teşkilatlarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, kadın ve gençlik kollarımız, köy ve mahalle temsilcilerimiz ile tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Elbette ki en büyük teşekkürü aziz hemşehrilerimiz hak etmiştir. Şehrimizin her bir köşesinden akın ederek Cumhurbaşkanımıza yoğun ilgi gösteren, yüreklerindeki sevgi ile kongre salonunun içini ve dışını dolduran tüm hemşerilerimize en kalbi şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

YANILMAZ’DAN ŞİİRSEL BİR TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise Elazığlılara bir hayli şiirsel hitap etti.  Yenılmaz’ın  teşekkürü ise bu şekilde oldu: “Düşer mi tek taşı sandın harim-i namusun, Meğerki harbe giden son nefer şehit olsun. Mefkûresini kalbine, gönlüne ve ruhuna kazıyan ve bugün solunun içini dışını hınca hınç dolduran dava arkadaşlarıma, gönül erenlerine teşekkür ediyorum.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet