Saadet Partililer çalışmalarını sürdürüyor

Saadet Partisi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, çalışmalarına devam ediyor. Saadetli gençler, Ahmet Aytar Meydanı’nda gerçekleştirdikleri ankette vatandaşlara sosyal, ekonomik, politik alanlarında sorular sorarak, insan hakları konusunda bilgilendirmelerde bulundular.

Saadet Partililer çalışmalarını sürdürüyor Siyaset

Haber: Sami ÖZER

Saadet Partisi Kadın Kolları ve Gençlik Kolları çalışmalarını sürdürüyor. Saadet partililer dün de Ahmet Aytar Meyda’nda Bilinçli Seçmen Analizi adıyla bir anket çalışması yaptılar. Anket çalışması esnasında SP’li gençler vatandaşları da insan hakları konusunda bilgilendirdiler.

“İNSANLARA DAHA İYİ HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Çalışmalarına ilişkin açıklamada bulunan Saadet Partisi Kadın Gençlik Kolları Başkanı Züleyha Bahçecioğlu, “Halkın nabzını yoklamak için anketler oluşturduk. Buradan geçen vatandaşlarımıza anketlerimizi verip doldurtuyoruz. Anketimizde birçok soru var. Özellikle anketimizde Sosyal, ekonomik, Politika, dış siyasetin nasıl olması gerektiğine dair sorularımız var. Anketlerimizin sonuçlarına göre kendimize bir yol belirleyip ona göre hareket edeceğiz. Yerel halkımızın istekleri doğrultusunda yanlışlarımız varsa, bu tür yollarla düzeltebiliriz. Vatandaşlarımızın görüşleri bizim için çok önemli. Ama burada anket yaparken, belli sıkıntılarda çekiyoruz. Çünkü vatandaşlarımız anket doldurmaktan çekiniyorlar. Bizim tek bir amacımız var; insanlara daha iyi hizmet etmek.”dedi.

“İNSAN HAKLARI GÜVENCE ALTINA ALINMIŞTIR”

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı İlker Furkan Yenihal ise, şunları söyledi; “Hepimizin bildiği gibi 1948 yılı aralık ayında Birleşmiş Milletler tarafından Evrensel İnsan Hakları Bildirisi açıklanmış ve neredeyse dünyadaki bütün ülkeler bu bildiride taraf olmuştur. Bu bildiri ile insanın, insan olmasından dolayı sahip olduğu hakların temin edildiği ve güvence altına alındığı ifade edilmiştir. Bu güvence ifade edilirken, hiçbir şekilde ırk, dil, din, renk ve coğrafya ayrımı yapılmaksızın doğan her ferdin bu haklara sahip olacağı vurgulanmıştır.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet