“Hedefimiz, çıkan iki takımdan biri olmak!”

Muğla'da farklı kaybeden İl Özel İdare Basketbol Takımı'nda Başantrenör Derya Özyer; “Ligin ikinci yarısında zirveyi zorlayacak kadar güçlüyüz. Hedefimiz, çıkan iki takımdan biri olmak.”dedi.

“Hedefimiz, çıkan iki takımdan biri olmak!” Spor

İbrahim KARAKULAK

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin ilk yarısının son maçında Kırçiçeği Bodrum Basketbol'a farklı mağlup olan Elazığ İl Özel İdare Basketbol Başantrenörü Derya Özyer karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

“BODRUM BASKETBOL'U TEBRİK EDERİM”

Elazığ İl Özel İdare Antrenörü Derya Özyer de yaptığı açıklamada, güçlü bir rakiple karşılaştıklarını ligin ikinci yarısından itibaren zirveyi zorlamak istediklerini kaydetti. Özyer; "Henüz çok yeni bir araya gelmiş bir takımız. Yaptığımız transferlerle oldukça güçlü bir takım haline geldik. Bir araya gelişimizin dördüncü gününde böyle güçlü bir rakiple maç yaptık. İlk oldukça iyi mücadele ettik ama ikinci yarı dağıldık. Ama dediğim gibi henüz çok yeni bir takımız. Hazırlıklarımız tam değil. Ligin ikinci yarısında zirveyi zorlayacak kadar güçlüyüz. Hedefimiz, çıkan iki takımdan biri olmak. Oyuncularımı ve Kırçiçeği Bodrum Basketbolu tebrik ederim." dedi.

“ÖZEL İDARE LİGİN SEYRİNİ DEĞİŞTİRECEK GÜCE SAHİP”

Kırçiçeği Bodrum Basketbol Antrenörü Murat Alkaş ise söze takım oyuncularına teşekkür ederek başladı. Elazığ İl Özel İdare takımının yaptığı ara transferlerle oldukça iyi bir takım haline geldiğini belirten Alkaş, ligin ikinci yarısında Elazığ İl Özel İdare'nin ligin seyrini değiştirecek güce sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet