Gökçe: Elazığ bu kez talepkâr olsun!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Oğuzhan Demir’in ardından Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Alpay Gökçe de partisine gönül vermiş kişileri bugün İlimizde olacak Cumurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlemeye davet etti.  Gökçe, “Cumhurbaşkanımızın gelişi fırsata dönüştürülmeli ve Elazığlılar bu kez talepkâr olmalılar” dedi.

Gökçe: Elazığ bu kez talepkâr olsun! Siyaset

Haber: Kübra TÜRKAN/ÖZEL

MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir, geçtiğimiz gün MHP tabanına seslenmiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı layığı ile karşılayalım ve dinleyelim çağrısında bulunmuştu. MHP ve AK Parti arasındaki Cumhurbaşkanlığı ittifakına destek verdiğini açıklayan BBP İl Başkanı Alpay Gökçe’de dün partililerine seslenerek, “Partimize gönül vermiş kişiler bugün İlimizde olacak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlemeye gelsinler” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN GELİŞİ FIRSATA DÖNÜŞTÜRÜLMELİ!”

MHP İl Başkanı Oğuzhan Demir’in Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı dinlemek konusunda partililerine davette bulunmasını olumlu ve doğru bulduğunu ifade eden BBP İl Başkanı Alpay Gökçe, “ MHP’nin bu kararına saygı duyuyorum. Önceki gün bizlerde ittifak konusundaki kararımızı açıkladık.  Ve de ittifaka destek olacağımızı belirttik. Buradan sizin aracılığınız ile bende partimize gönül vermiş kişileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlemeye davet ediyorum. Sonuçta ittifakın amacı aynı oranda destek olmaktır.  İttifak ve desek doğru orantılı olmalıdır. Gelen bizim ülkemizin Cumhurbaşkanıdır. Hepimizi temsil ediyor. Bizde vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımızı desteklemeye davet ediyoruz. Ayrıca birde Cumhurbaşkanımızın gelişi fırsata dönüştürülmeli ve Elazığ’ın ciddi sorunları dile getirilmeli. Bu konuda Cumhurbaşkanımıza dosya sunulmalı. İlimiz siyasileri ve de İlimiz  protokolü İlimize dair projeler sunmalı. Cumhurbaşkanımızın da Elazığ’ın sorunlarına eğilmesini istiyoruz. Elazığ bu kez talepkâr olmalı” diyerek görüşlerini aktardı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet