Antalya kampı yoğun geçiyor

Elazığspor’da Antalya kampı sürüyor. Temsilcimiz günde çift antrenman yapıyor. Bordo-beyazlılar Antalya’daki 4.hazırlık maçını Kırgızistan Süper Lig ekiplerinden Dordoi ile bugün yapacak.

Antalya kampı yoğun geçiyor Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığspor devre arası hazırlık çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bordo-beyazlılar bu kapsamda bugün çift antrenman yaptı. Günün ilk çalışması olan sabah idmanı saat 10:45’te yapıldı. Kamp yerinde değişiklik yapıp Belek’e geçen bordo-beyazlılar Titanic Otel sahasında çalışmaya ısınma koşularıyla başlarken dayanıklılık ve dar alan oyun antrenmanı ile idman sona erdi. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve yardımcıları yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana sol ayak kasığında zorlamaya dayalı ağrıları olan Tom dışında tüm futbolcular katıldı. İdmana yeni transfer Iraklı Humam Tariq de katıldı. Bordo-beyazlılarda hazırlıklar akşam gerçekleştirilen çalışma ile devam etti.

4. RAKİP KIRGIZLARIN ÜNLÜ EKİBİ DORDOİ

Öte yandan Elazığspor yarın Antalya’daki 4.hazırlık maçına çıkacak. Daha önce yaptığı mücadelelerden 2 galibiyet ve 1 beraberlik çıkartarak olumlu sinyaller veren temsilcimiz, yarın saat 16:00’da Kırgizistanın güçlü takımı Dordoi ile karşı karşıya gelecek.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet