Berat Gök ayrılığı resmileşti

İl Özel İdarespor Kulübü tarafından ayrılık kararı alınan Baş antrenör Berat Gök’e plaket takdim edildi. Konuyla ilgili İl Özel İdarespor Kulübü tarafından yapılan açıklamada; “Gök’e görev süresi boyunca verdiği katkılar ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, spor hayatının bundan sonraki döneminde ve yaşamında başarılar dileriz.”denildi.

Berat Gök ayrılığı resmileşti Spor

İbrahim KARAKULAK

İl Özel İdare Basketbol Takımı ile geçtiğimiz hafta yollarını ayıran Başarılı Çalıştırıcı Berat Gök, Elazığ’dan ayrıldı. Başarılı çalıştırıcıya İl Özel İdare Spor Kulübü tarafından plaket takdim edildi. Öte yandan ayrılık kulüp tarafından resmen açıklandı.

GÖK, TAKIMIZIN LİGE KATILIMINA BÜYÜK KATKI SAĞLADI

Konuyla ilgili Özel İdare’den yapılan yazılı açıklamada Gök’ün basketbolun gelişmesinde büyük emekleri olduğu vurgulandı. Spor hayatında başarı temennisinde de bulunulan Berat Gök hakkında şu ifadelere yer verildi; “2014-2015 sezonundan beri takımımızda görev alan, çalıştığı dönemde ligin formatının değiştiği süreçte takımızın lige katılımına büyük katkı sağlayan, TKBL’de mücadele ettiğimiz 2 sezonda takım olarak play-off’da oynamamızda büyük katkı sağlayan, gerek ilimizde gerek bölgemizde basketbolun kalkınmasında ve gelişmesinde büyük emekleri olan antrenörümüz Sayın Berat Gök ile görüşülmüş ve ayrılık kararı alınmıştır. Sayın Berat Gök’e görev süresi boyunca verdiği katkılar ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, spor hayatının bundan sonraki döneminde ve yaşamında başarılar dileriz.”denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet