İskoçya'dan haber var

Murray'ın Elazığspor'a gelmek istemesine rağmen kulübü sorun çıkartmayı sürdürüyor. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Hibernian Teknik Direktörü Neil Lennon, Simon Murray'ı takımda tutacaklarını açıkladı.

İskoçya'dan haber var Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığspor forvet hattı için İskoç Simon Murray'ı kadrosuna katmak istiyor. Bu kapsamda futbolcu ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alınırken oyuncunun temsilcimize gelmek için çaba sarf ettiği ancak kulübünün sorun çıkarttığı belirtilmişti.

İSKOÇ EKİP OYUNCUYU TUTABİLMEK İÇİN İŞİ ZORA SOKMUŞTU

Edinilen bilgilere göre Murray ile her konuda anlaşan bordo-beyazlılar daha sonra Hibernian Kulübü ile temas kurmuş ve transfer için anlaşma sağlanılmıştı. Anlaşma sağlanmasına rağmen daha sonra farklı bir teklifle bordo-beyazlılara geri dönen Hibernian ekibinin oyuncuyu takımda tutabilmek için işi zora sokmaya devam ettiği kaydedilmişti.

LENNON DOĞRULADI

Konuyla ilgili son olarak Hibernian Teknik Direktörü Neil Lennon The Scottish Sun'a açıklamalarda bulundu. Elazığspor tarafından oyuncuya teklif yapıldığını doğruladı. Lennon; “Simon Murray için Türkiye'den teklif geldi ancak kabul etmedik. Bizi düşünmeye sevk edecek başka bir teklif gelmediği takdirde Simon'u takımda tutacağız." ifadesini kullandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet