Transferde son durum…

Geçtiğimiz gün Antalya’ya giden Humam Tariq ile görüşmelerde bir sorun yok ve menajeri Antalya’ya bekleniyor. Kısa bir süre sonra imzaların atılması beklenirken Iraklının takımla çalışmalara başlayacağı kaydedildi… Sarpong’un durumu da netleşti… Canberk konusunda değişen bir durum yok… İskoç kulüp temsilcimizin girişimlerine rağmen Murray transferini zora sokmaya devam ediyor… Transferde son gelişmeler haberimizde.

Transferde son durum… Spor

İbrahim KARAKULAK

Transfer çalışmalarına hız veren Elazığspor geçtiğimiz gün  Antalya’ya Iraklı oyuncu Humam Tariq’i getirmişti. Bu oyuncu aynı gün sağlık kontrolünden geçmiş ve takımın konakladığı otelde transfer komitesi ile görüşmeler başlamıştı.

MENAJERİ BEKLENİYOR

Dün Antalya’da son görüşme yapılan Humam Tariq transferi tamam. Son görüşmede sıkı pazarlıkların ardından Iraklı oyuncunun menajerinin de Antalya’ya beklendiği ve imzaların da kısa bir süre sonra atılacağı kaydedildi.

SARPONG’UN DURUMU NETLEŞTİ

Öte yandan Humam Tariq’in Elazığspor kadrosuna katılmasının neredeyse kesinleşmesinin ardından Sarpong’un durumu da netlik kazandı. Sezon başında transfer edilen ancak bir tülü istenileni veremeyen Hollandalının kulüp bulmasının istendiği dile getirildi. Kadroya katılacak olan yabancı oyuncuların ardından şişkinlik yaşanacağı da belirtilirken bu durumda mevcut yabancı futbolcu Sarpon’un da ikinci devreden itibaren kulüpte olmayacağına da kesin gözüyle bakılıyor.

CANBERK TRANSFERİ ZOR GİBİ

Öte yandan sol bek Canberk Dilaver ile dün bir görüşme yapılacağı belirtilmişti. Genç oyuncunun kulübü ile olan bonservis sıkıntısının sonlandırılmaması durumunda kadroya katılmasının zor olduğu bilinirken, bu oyuncunun da Elazığspor’a transferinin gerçekleşmesinin bu sorun çözülmediği takdirde şu aşamada zor olduğu belirtildi.

KULÜBÜ ISRARCI TAVRINI SÜRDÜRÜYOR

İskoç Golcü Simon Murray transferinde de şu aşamada bir gelişmenin yaşanmadığı belirtildi. İlk olarak gazetemizin İskoç golcünün Elazığspor’a transfer olmak istemesine rağmen kulübünün bu transfer için sorun çıkarttığını belirtmemizin ardından Hibernian ile bordo-beyazlı transfer komitesinin de görüşmelerinin devam ettiği kaydedildi. Bu transferle ilgili durumun bir kaç gün içerisinde netleşmesi bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet