Çalışan Gazeteciler Günümüzü unutmadılar

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Elazığ Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, Salim Hazardağlı İlkokulu öğrencileri ve Saadet Partisi Kadın Kolları çalışanları gazetemizi ziyaret ederek,  günümüzü kutladılar.

Çalışan Gazeteciler Günümüzü unutmadılar Güncel

Haber: Sami ÖZER

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimizde de basın mensupları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde unutulmadı. Gün dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden tüm ziyaretçilerin ortak vurgusu, gazetecilerin rahat ve daha iyi şartlarda çalışması yönünde oldu. 

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

İlk olarak gazetemizi ziyaret Salim Hazardağlı İlkokulu öğrencileri, gazetemiz binasını gezerek, bir gazetenin nasıl çıktığı konusunda bilgi aldılar. Daha sonra Elazığ Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Ayşe Keskin, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri gazeteci Gülşah Altaş ve gazeteci Songül Dursun da 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak, basın çalışanlarının zorlu şartlarının göz ardı edilmemesi gerektiğini ve basın mensuplarının daha iyi şartlarda çalışması gerektiğini vurguladılar. Son olarak Saadet Partisi Kadın Gençlik Kolları Başkanı Züleyha Bahçecioğlu ve yönetim kurulu üyeleri de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayarak,“Terör ve savaş gibi olumsuz şartlarda çalışmak zorunda kalan ya da iş bulamadığı için çalışamayan, internet medyası gibi yasıl boşluk taşıyan alanlarda çalışarak mağdur olan gazetecilerin başta olmak üzere bütün basın mensuplarının gününü kutluyoruz. Basına her daim gereken değerin verilmesi gerekiyor. Yandaş medya yüzünden sesimiz kesiliyor. Fırat gazetesi bu konuda objektif habercilik yapıyor. Bu konuda tüm basın çalışanlarına teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandılar.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet