Gazeteciler gününü kutladılar

Elazığspor Kulübü, Elaziz Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak ve ASKF Başkanı Şahin Şerifoğulları yayımladıkları mesajlarla10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününün kutladı.

Gazeteciler gününü kutladılar Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığspor Kulübü başta olmak üzere Elaziz Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Toprak ve ASKF Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından kutlama mesajları yayımlandı.

BAŞKAN TOPRAK’TAN KUTLAMA

Elaziz Belediyespor Kulübü Başkanı Toprak mesajında; “Ülkemizin her karış toprağında, en zor şartlar altında dahi görevini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için çalışan değerli gazetecilerimiz, mesleklerinin kendilerine yüklemiş oldukları sorumluluklarının bilincinde görevlerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Kamuoyunun doğru, eksiksiz ve herhangi bir yönlendirmeye yer vermeden bilgilendirilmesi ülkemizin ilerlemesi yolunda hiç şüphesiz ki ülkemizin en büyük destek kaynaklarından biridir. Böylesine önemli bir görevi yerine getiren değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutlarım.”dedi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI; “DOĞRU VE EKSİKSİZ BİLGİ ALMALARINI SAĞLAYARAK MİLLETİN VİCDANINA SES OLMAKTADIRLAR”

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şahin Şerifoğulları da yayımladığı mesajda; “Demokrasinin temel taşlarından olan basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır. Bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlenmektedir. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir. Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, vatandaşın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak milletin vicdanına ses olmaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan, yaptıkları görev gereği bir anlamda kamu hizmeti ifa eden değerli basın çalışanlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü” kutlar, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım."ifadelerine yer verdi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet