Murray neden transfer edilemedi?

Kulübünden ayrılarak Elazığspor'a gelmeyi isteyen Simon Murray'a kulübü Hibernian izin vermedi. Elazığspor Kulübü'nün teklifine olumlu yaklaşan İskoç kulübün daha sonra fikir değiştirdiği belirtildi.

Murray neden transfer edilemedi? Spor

İbrahim KARAKULAK

Golcü Simon Murray transferini, İskoç Kulüp Hibernian FC'nin engellediği ev bu oyuncuyu Elazığspor'a göndermemek için olumlu geçen ilk görüşmelerin ardından farklı tekliflerle transferin önünü kapattığı öğrenildi.

MURRAY ELAZIĞSPOR'A GELMEK İSTİYOR ANCAK KULÜBÜ İZİN VERMİYOR

İskoç golcü Murray ile transfer için masaya oturan temsilcimiz her konuda bu oyuncu ile anlaşma sağlamıştı.  İskoç liginde önemli maçlarda golleriyle takımına önemli puanlar kazandıran Murray'ın yapılan görüşmelerin ardından bordo-beyazlılara gelmeyi istediği ve bu konuda kendi kulübünden ayrılarak Elazığspor'a imza atmak için adeta gün saydığı belirtildi ancak bu transfere kulübü Hibernian vize vermedi. Edinilen bilgilere göre Simon Murray'ın yaklaşık 1 buçuk yıllık sözleşmesinin bulunduğu Hibernian temsilcimizin görüşmelerine ilk olarak olumlu yaklaşmış ve Elazığspor'un teklifini kabul etmişti. Ancak daha sonra bonservis konusunda bordo-beyazlılara karşı farklı teklifler içerisinde bulunduğu belirtilen İskoç kulübün, bu transferin gerçekleşmemesi adına uğraş verdiği ve bu konuda da net gelişmenin ilerleyen günlerde yaşanacağı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet