Başkanı, gören iş istedi!

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Erzurum’da gerçekleşen ‘Doğu Anadolu Bölgesi Belediye Başkanları istişare toplantısına katıldı. Erzurum’dan döner dönmez yine Elazığlılarla buluşan  Başkan Yanılmaz’ı karşılarında gören  vatandaşlar başkandan ilk iş olarak iş istedi.  

Başkanı, gören iş istedi! Güncel

Özel Haber: Kübra TÜRKAN

Erzurum’da üç gün süren toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, bölge milletvekilleri, Büyükşehir, İl, İlçe ve Belde Belediye Başkanları katıldı. Yoğun katılımla gerçekleşen istişare toplantısında belediye başkanları şehircilik ile alakalı sunumlar gerçekleştirdiler.

BAŞKAN YANILMAZ, KPSS NOTU SORDU!

Erzurum’daki programının ardından görevinin başına geçen Başkan Yanılmaz, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmeyi yine ihmal etmedi. Vatandaşlardan kimisi başkan Yanılmaz’dan çocukları için iş istedi. Başkan Yanılmaz, çocukları için iş isteyenlere, çocuklarının KPSS notunu sormayı ihmal etmedi. Kimisi ise; bazı özel sorunlarına çözüm istedi. Başkan Yanılmaz ayaküstü bile olsa etrafına gelen her vatandaşın derdini dinledi. Ardından kısa bir şekilde Erzurum’daki istişare programından bahseden Başkan Yanılmaz, “Son derece verimli bir toplantı oldu. İstişare yaptık. Eğitim gördük bir nevi. Ayrıca Kahraman Şehidimiz Fethi Sekin ile ilgili; hazırlattığımız videoyu üç gün süresince toplantıda konuşuldu” dedi. 

BAŞKAN ERZURUM’DA KAHRAMANIMIZI UNUTMADI!

"Ak Belediyeler 2019 Yolunda" başlığı altında gerçekleşen bölge toplantısında yaptığı konuşmada Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, geçtiğimiz yıl İzmir Adliyesi’ne düzenlenen hain terör saldırısını önlemek için şehit olan Polis Memuru Fethi Sekin’i rahmetle anarak,  hemşehrimiz Fethi Sekin’in milletini korumak adına gösterdiği cesaretin nesiller boyu anlatılacak bir kahramanlık destanı taşıdığını söyledi. Başkan Yanılmaz, AK Belediyeler olarak hizmette sınır tanımadıklarını belirterek, hizmetlerde insan odaklı çalışmalar sergilediklerini sözlerine ekledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet