Gakgo hataları telafi etme peşinde

Elazığspor’un İzlandalı yıldızı Bjarnason; “İlk yarıdaki yaptığımız hataları burada kapatmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Gakgo hataları telafi etme peşinde Spor

 

Elazığspor’un İzlandalı oyuncusu Elmar Bjarnason, İhlas Haber Ajansı’nın Antalya muhabirleri Ozan Buğra Koşar, Bozhan Memiş ve Mehmet Şirin Topaloğlu’na konuştu.

“DAHA İYİ BAŞLAYACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Sezona iyi başladıklarını ifade eden İzlandalı futbolcu; “Ama sonradan sezon ortalarında iyi performans gösteremedik. Son maçımızı kazandık. Şimdi kendimizi daha çok geliştirmemiz lazım. Şu an kamp dönemindeyiz. İlk yarıdaki yaptığımız hataları burada kapatmaya çalışıyoruz.” diye konuştu. Takımın moralinin iyi durumda olduğunu dile getiren Bjarnason, “Herkes hazır olduktan sonra ikinci yarıya daha iyi başlayacağımıza inanıyorum. Elazığ'da yaşamaktan memnunum. Benim için bir sıkıntı yok ve değişik ülkelerde oynadım. İklim yönünden herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum” ifadelerini kullandı. Milli takımda forma giymenin her futbolcu gibi kendisinin de hayali olduğunu vurgulayan 30 yaşındaki futbolcu, “Son olarak İzlanda’nın hazırlık maçında oynamıştım ve iyi bir performans gösterdiğimi düşünüyorum. Umarım milli takımda forma giyip Rusya’da olacağım” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet