Gürgöze davet ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, oda ve sendikalara ziyaretlerini sürdürüyor. Gürgöze ziyaretler esnasında oda ve sendika temsilcilerini 13 Ocak 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek İl Kongresine davet etti.

Gürgöze davet ziyaretlerini sürdürüyor Siyaset

Haber: Faik Akgün

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve Yönetim Kurulu üyeleri, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü gerçekleştirecekleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı İl Kongresi öncesinde oda ve sendikalara ziyaretlerini sürdürüyor. Gürgöze ve Yönetim Kurulu üyelerinin davet ziyaretleri kapsamında ilk durağı Türk-İş Elazığ Temsilciliği oldu.  Gürgöze ve beraberindeki heyet Türk-İş’in ardından sırasıyla Şoförler ve Otomobilciler Odası, Bakkallar ve Bayiler Odası ile Kahvehaneciler Odasını ziyaret ettiler.

“BİR MİLYON İNSANIN KADROYA GEÇİRİLMESİNİ HAYAL BİLE EDEMİYORDUK”

Gürgöze’nin ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yol- İş 1 Nolu Şube Başkanı ve Türk-İş Elazığ Temsilcisi Mehmet Kara, taşeron işçiler yasasına vurgu yaparak, “Bir milyon çalışanın kadroya geçirilmesi Türk çalışma hayatında bir milattır.  Elbette eksiği vardır. Ancak yapılmak istenen şey basit bir şey değildir. Bir milyon insanın kadroya geçirilmesi hayal bile edemeyeceğimiz bir durumdur. Ben bu vesileyle hükümetin ilimizdeki temsilcisi olan AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze Bey’e bütün çalışanlar adına teşekkür ediyorum.  Başkanımız emek mücadelemizde hep yanımızda olmuştur.” dedi.

“BÜTÜN HALKIMIZI KONGREMİZE DAVET EDİYORUM”

Gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ise, “Gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerin iki amacı bulunuyor. Bu amaçlarımızdan ilki; bu hafta sonu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şehrimizi şereflendirecek olmasıdır. Bütün oda ve sendika üyelerimizi başkanlarımız nezdinde eş ve çocuklarıyla birlikte kongremize davet ediyoruz. Ziyaretler kapsamındaki diğer amacımız ise kongrelerini yapan ve seçilen oda başkanlarımıza hayırlı olsun deme ve birkaç gün önce taşeron işçiler ile ilgili olarak hazırlanan Taşeron Yasası sonrasında iş kollarında yaşanan sıkıntıları ve önerileri istişare etmektir. Ben bir kez daha bütün halkımızı cumartesi günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongremize davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet