Konya sözünde durmadı mı?

Elazığspor her konuda anlaştığı ve 1 buçuk yıllığına kiraladığı Kadir Kaan Özdemir’i geri gönderdi. İddialara göre ilk olarak kiralama süresini kabul eden Atiker Konyaspor daha sonra bu süreyi yarım sezona indirdi. Durum böyle olunca Elazığspor transferden vazgeçti.

Konya sözünde durmadı mı? Spor

İbrahim KARAKULAK

Elazığspor’un Süper Lig’den kadrosuna katmaya niyetlendiği Kadir Kaan Özdemir transferinde Atiker Konyaspor’dan büyük çalım yedi. Edinilen bilgilere göre hem Kadir ile hem de kulübü Konyaspor ile gerçekleştirilen bütün görüşmeler olumlu sonuçlanmıştı. Elazığspor genç oyuncuyu 1 buçuk yıllığına kiralamak istemiş ve temasların ardından bu niyeti gerçekleşmişti.

KADİR KAAN ÖZDEMİR’İ EVİNE GÖNDERDİK

Ancak ilerleyen günlerde iddialara göre Atiker Konyaspor kiralama süresi olan 1 buçuk yıl konusunda sorun çıkarttı. Konya ekibi bu süreyi fazla bularak Kadir Kaan Özdemir’in Elazığspor’a sezon sonuna kadar kiralanmasında ısrarcı oldu. Konya’nın bu konudaki ısrarcı tutumu karşısında bordo-beyazlı temsilcimiz transferden vazgeçti ve futbolcuyu evine gönderdi. Elazığspor’da bu transferin şu aşamada kesin olarak rafa kaldırıldığı ve bu mevki için alternatif futbolculara yönelindiği de edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet