Yeni ürünler görücüye çıktı

İlimizde açılışı yapılan İnşaat Mobilya Dekorasyon Teknolojileri Fuarı’nda, birbirinden farklı alanlarda hayatı daha da kolaylaştıracak ürünler 4 gün boyunca sergilenecek. 12 -15 ekim arasında Belediye hizmet binası arkasında açık olacak fuar, ziyaretçilerini bekliyor.

Yeni ürünler görücüye çıktı Güncel

Haber: Sami ÖZER

İnşaat Mobilya Dekorasyon Teknolojileri Fuarı, ziyaretçilerini bekliyor. Son bir ayda açılan 5. fuar olma özelliği taşıyan İnşaat Mobilya Dekorasyon Teknolojileri Fuarı’nda birçok alanda yeni teknolojilerle yaşamı daha rahat ve konforlu hale getiren ürünler sergileniyor.

CEP KLİMA İLGİ ÇEKİYOR

‘Hayatın her aşamasında biz de varız’ sloganıyla birbirinden farklı ve işlevsel ürünlerin sergilendiği fuara şirketi adına katılan TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Mahir Sönmez, “Günümüzde tüm sektörlerde yaşanan gelişmeler ve pazarda meydana gelen yeni oluşumlar fuar organizasyonları ile tüketicilere aktarılmaktadır. Fuar organizasyonları ve buralarda gerçekleştirilen aktiviteler birer haber niteliği taşımakta ve medya kuruluşlarının ilgisini çekmektedir. Katılımcı firmalar, stantlarında başarılı gösterimler, ilgi çekici tanıtım aktiviteleri gerçekleştirdikleri taktirde medyada haber olarak yer alma ve bu şekilde de tanıtım yapma fırsatına sahip olmaktadır. Özellikle inşaat mobilya ve dekorasyon fuarının ilimiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz fuara Furkan Mühendis olarak katıldık. Vatandaşlarımız için çok önemli 3 ürünümüz var. Bunlardan bir tanesi Baymak’ın idea diye bir kombisidir. Dünyanın en küçük kombisi özelliğine sahip. Ve bu ürünümüzün 7 yıl garantisi var. Biz buna cep kombisi diyoruz. Evlerin bir numaralı dostu olacak. Fiyatları şu an 3 bin 800 lira ama fuara özel yüzde 15 indirim uyguluyoruz.  Özellikle bu ürünümüzü hemşehrilerimize gösteriyoruz. Bunun yanında  Samsung’un 360 derece ticari klimaları var. Hepimiz kasa tipi klimaları biliyoruz. Bunlar onlardan farklı olarak 360 derece üfleme yapabiliyor. Yani bir odaya koyduğunuzda bütün taraflara doğru üfleme yapıyor. Buradaki gayretimiz yeni ürünleri teşhir etmek. İnşallah bundan sonraki süreçte her şey daha iyi olacak. Fuarın ilk olmasından dolayı bizim de acemiliğimiz var. Bundan sonraki süreçlerde de İlimizi yeniliklerle tanıştırmaya gayret edeceğiz. Hafta sonu daha fazla ilgi bekliyoruz. Herkesi buraya davet ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet