Mevcut futbolcuların alacakları var!

Elazığspor Kulübü Basın Sözcüsü Cengiz Gülaç kulübün mevcut futbolculara borcu olduğunu açıkladı. Bu durumun sportif başarıyı etkileyip etkilemeyeceği sorusuna; “Şimdiye kadar bu durum sportif başarıyı etkilemedi ama sportif başarı düşer mi? Bilemem ki…” cevabını verdi.

Mevcut futbolcuların alacakları var! Spor

İbrahim KARAKULAK

Haftalık rutin basın toplantısında bugün saat 13:00’te Elazığspor Tesisleri’nde basın mensupları ile buluşan Basın Sözcüsü Cengiz Gülaç; Ümraniyespor maçı için taraftarların yoğun bilet talebi olduğunu ifade ederek; “Oynayacağımız stadın kapasitesi düşük. Bize ayrılan bölüme 80 kişi girebiliyor. Taraftarlarımız kusura bakmasınlar. Bizim elimizde olan bir şey değil” ifadelerini kullandı. AKSA ile şu an için her hangi bir anlaşmanın olmadığını kaydeden Gülaç, 17 gün boyunca hiçbir sonuç elde edemediklerini kaydetti. AKSA’ya olan borçtan dolayı kulübün hatalı olduğunu söyleyenlerin olduğunu da dile getiren Gülaç, yaşanılan sıkıntıları kamuoyuna iyi izah edemedikleri öz eleştirisinde bulundu. Gülaç ayrıca bir internet sitesinin 300 Milyon TL yardım toplandığını iddia ettiğini ancak bunun doğru olmadığını kaydetti.

“SPORTİF BAŞARI DÜŞER Mİ? BİLEMEM Kİ…”

Mevcut futbolculara kulübün borcu olduğunu da açıklayan Cengiz Gülaç, mevcut futbolcuların borcu ödenmediği takdirde sportif başarıyı etkileyip etkilemeyeceği sorusuna; “İnşallah etkilemez. Şimdiye kadar bu durum sportif başarıyı etkilemedi ama sportif başarı düşer mi? Bilemem ki… Allah bilir. Umut ediyorum ki bu sıkıntıları gören sporcular daha fazla motive olur. FIFA’ya, AKSA’ya mevcuda para bul da ne yapalım?”cevabını verdi.  Elazığ Atatürk Stadyumu’nun yıkımı konusunda kulübe bilgi verilip verilmediğini bilmediğini dile getiren Basın Sözcüsü Gülaç, stadyumun yıkılacağını, kısa sürede de ihalesinin bitirilip yapılmaya başlanacağını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet