Altıparmak ve futbolcular Hankendi'de...

Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ve futbolcular Hankendi Çok Programlı ve Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi tarafından düzenlenen “SBL’de Ayın Konuğu” paneline katıldılar.

Altıparmak ve futbolcular Hankendi'de... Spor

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve futbolcular Hankendi Çok Programlı ve Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi tarafından düzenlenen “SBL’de Ayın Konuğu” paneline katıldılar.

Panelde Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ın yanı sıra futbolcular Onur Güney, Mehmet Yiğit, Ahmet Sabri Fener, Mertan Caner Öztürk, Eren Çinkılınç, Tom, Elmar Bjarnason ve İdari Koordinatör Murat Ertürk yer aldı.

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve futbolcular öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştılar.

Öğrenciler tezahüratlar yaparak, futbolcularla bol bol fotoğraf çektirdiler.

Hankendi Çok Programlı ve Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi Konferans salonunda saat 12:00’da gerçekleştirilen panelde konuşan Okul Müdürü Mehmet Okur, katılımlarından dolayı Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve futbolculara teşekkür etti.

Elazığspor'un bu sezon gösterdiği mücadelenin takdire şayan olduğunu belirten Okur, “SBL’de ayın konuğu olan Elazığspor’umuzun değerli Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ve futbolcularımıza hoş geldiniz diyorum. Elazığspor’umuz, Elazığ için bir marka değerdir. 1. ligde mücadele eden takımımızın şu ana kadar göstermiş olduğu mücadele takdire şayandır. Takımımızın sezon sonunda şampiyon olacağına gönülden inanıyoruz” dedi.  

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak’ta  bu güzel ortamda olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Elazığspor’u başarıya ulaştırmak adına yoğun çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Altıparmak, bu doğrultuda kendilerine her zaman destek olan Elazığspor taraftarına teşekkür etti.

Elazığspor’da forma giydiği dönemde şampiyonluk yaşadığını sözlerine ekleyen Mehmet Altıparmak, bu mutluluğu teknik direktör olarak ta yaşamak istediğini söyledi.

Panele katlan futbolcuların açıklamaları ise şöyle;

Onur Güney: “Ahmet Yesevi Sosyal Bilimleri Lisesinin düzenlemiş olduğu bu organizasyonda bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Benim Elazığ’da ki 7. senem. Artık ben kendimi Elazığlı olarak görüyorum. Elazığ halkı çok misafirperver ve insanları gönülden kabullenen bir yapıya sahiptir”

Mehmet Yiğit: “Elazığspor’da ki 3. sezonumu geride bırakıyorum. Benim için Elazığ farklı bir anlam taşıyor. Elazığspor’a transfer olduktan sonra düşüş yaşadığım futbol hayatımda tekrar çıkışa geçtiğimi düşünüyorum. Bana verdikleri destekten dolayı tüm Elazığ halkına çok teşekkür ediyorum”

Ahmet Sabri Fener: “Elazığ’da ve Elazığspor’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Elazığ insanını tanıdığım ilk günden beri bizlere yakın ilgi gösteriyor. Bu güzel ve olumlu tepkiler bizleri mutlu ediyor. Siz değerli öğrenci kardeşlerime de eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum”

Mertan Caner Öztürk: “Ben futbol hayatımda ilk kez Doğu Anadolu’da  futbol oynuyorum. Daha önce sıklıkla Marmara ve Ege Bölgesinde yer alan takımlarda forma giydim. Elazığ’a gelmeden önce kafamda bazı soru işaretleri vardı. Ama Elazığ halkı bizleri çok iyi karşıladı. Açıkçası beklediğimin çok üstünde bir ortamla karşılaştım. Elazığ halkı ve taraftarlarımız bizleri samimi duygularla bağırlarına bastılar. İnşallah sezon sonuna kadar bu şekilde devam eder ve bizde şampiyon oluruz”

Eren Çinkılınç: “Her Elazığlı sporcunun hayalindeki gibi benimde en büyük hayalim Elazığspor’da oynamaktı. Bunun için çok çalıştım. Mehmet hocamda bana inandı ve güvendi. Ona da ayrıca teşekkür ediyorum. Allah’a şükürler olsun Elazığspor’da forma giyiyorum. Elazığlı biri olarak bu çok güzel bir duygu. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşırız”

Tom: “İlk öncelikle bizleri burada ağırlayan Okul Müdürümüze ve yöneticilere çok teşekkür ediyorum. Öğrenci arkadaşlarımıza yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum. Hocamız Mehmet Altıparmak ve futbolcu arkadaşlarımızla birlikte Elazığspor’u hak ettiği yerlere getireceğimize inanıyorum”

Theodor Elmar Bjarnason: “Bu güzel ortamın oluşmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Burada bir aile ortamı var. Elazığspor’un başarısı için var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşırız”

Konuşmaların ardından Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve futbolcularımız öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Bir öğrencinin Takım Kaptanı Onur Güney’e “Elazığ’ı 3 kelime ile anlatmak isterseniz, neler söylersiniz” sorusu üzere Onur Güney “İsra, Göktürk ve Elazığspor” cevabını verdi.

Panelin son bölümünde ise üzerinde Elazığspor ambleminin yer aldığı pasta Teknik Direktör Mehmet Altıparmak tarafından kesilirken, daha sonra programa katılanlara plaket takdimi yapıldı.

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak Okul Müdürü Mehmet Okur’a ve İdari Koordinatörü Murat Ertürk ise Kimya Öğretmeni Eralp Sarıkamış’a Elazığspor forması hediye ettiler.

Panel toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet