Yazar Naşide Gökbudak’ın mutlu günü!

Başkentte Elazığ Tanıtım Günleri kapsamında Elazığlı Yazar Naşide Gökbudak Atatürk Kültür Merkezi’nde hemşehrileri ile imza gününde buluştu.

Yazar Naşide Gökbudak’ın mutlu günü! Kültür-Sanat

Haber: Songül DURSUN

Okurlarının kitap imzalatmak için kuyrukta sıra beklendiği gözlemlenen imza gününde gazetemize konuşan Yazar Gökbudak, “Ben Elazığ ile ilgili her şeye hayran olduğum için tabiî ki çok mutluyum. Harput Musikisi Senfoni Konseri’nde duygulanarak ağladım. Bu gün de aynı şekilde. Elazığ halkı hep bana ilgisini ve sevgisini göstermiştir. Onları kucaklıyorum ve seviyorum. Her şeyin en iyisini onlara diliyorum. Bu ilgi ilk kitabımla başladı ve halen devam ediyor. Elazığ’ın hak ettiği tanıtımı yapabilmek için her şeyi yapacağım.”dedi.

YENİ KİTABININ MÜJDESİNİ VERDİ

Yazar Naşide Gökbudak yeni kitabının müjdesini de vererek başarısının sırrını da gazetemizle şöyle paylaştı: “Yeni kitabım Kasım ayında çıkıyor. ‘Yüreğim Şam’da Kaldı’ adlı kitabımın konusu çok değişik. Suriyeli mültecileri konu alıyor. Umuyorum ki kasım ayında önce TÜYAP’ta sonrasında da Elazığ’da yapacağım imza gününde buluşup o kitabımı da imzalarım. Başarımı öncelikle annemden aldığım yeteneğime borçluyum. Ayrıca edebiyat öğretmenim Cahide Dalokay, ortaokul ve lise dönemlerimde bana Küçük Halide Edip’im diye hitap etmesi, onun teşviki ve desteğiyle bu günlere geldim.Elazığlılara esenlik ve başarı diliyorum. Elazığlı olduğum için söylemiyorum; Elazığ’ın, Türkiye’de en önde gelmesi gereken illerden biri olduğuna inanıyorum Ancak halen layık olduğu yerde olduğunu zannetmiyorum. Herkese sizlerin aracılığıyla sevgilerimi, selamlarımı gönderiyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet