Bektaş’tan mesaj var!

Geçen yıl temsilcimizde görev yapan Ümraniyespor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Elazığspor’un başarılı bir ofansif futbolu sahaya yansıttığını kaydetti. Gazetemize konuşan genç çalıştırıcı; “Analizimizi en iyi şekilde yapıp sahaya gardımızı alarak çıkacağız.”dedi.

Bektaş’tan mesaj var! Spor

İbrahim KARAKULAK/Özel

Elazığspor Eski Teknik Direktörü, Ümraniyespor Teknik Patronu Bayram Bektaş Cumartesi günü oynanacak olan Ümraniyespor-Elazığspor karşılaşması öncesinde Fırat Gazetesi’ne açıklamalarda bulundu. Bektaş dostluk çerçevesinde geçmesini beklediği mücadele için bordo-beyazlıların başarılı bir ofansif futbol oynadığını buna rağmen kendilerinin de sahaya galibiyet için çıkacaklarını kaydetti.

“BİZİM İÇİN DE ÇOK ANLAMLI OLAN BİR MÜSABAKA OLACAK”

Geçtiğimiz sezon temsilcimizde görev yapan Bektaş Elazığspor’da bir geçmişinin olması münasebetiyle hafta sonu oynanacak olan müsabakanın anlamlı bir maç olacağını kaydederek; “Geçmiş dönemlerde Elazığspor Kulübü’nde çalışıp o kulübün ekmeğini yiyip suyunu içmiş çalıştırıcılar olarak, şartların olumlu olmamasına rağmen bizim takımla birlikte çok güzel bir aile ortamını sağlamış ve yakalamıştık. Dolayısıyla öncelikle hafta sonu oynanacak olan mücadelenin dostluk ve kardeşlik havasında geçmesini ümit ediyorum. Her zaman centilmence bir maç olmasını istiyoruz tabi ki ama iki takım da kazanma doğrultusunda maça çıkacak. Kargaşa, kırgınlık olmadan izleyenlere çok güzel bir maç izletmeyi düşünüyoruz. Elazığspor’da bir geçmişimizin olması münasebetiyle bizim için de çok anlamlı olan bir müsabaka olacak aslında. Eski öğrencilerimizi göreceğiz. Bordo-beyazlı yönetimi de en iyi şekilde ağırlayıp sahada da dostluk örneği sergileyeceğiz ama tabi ki 3 puan için de sahaya çıkacağız. Mehmet hoca da benim sevdiğim bir insan ve de eski bir dostum.”dedi.

“ELAZIĞSPOR’UN KALBİMDE YERİ AYRIDIR”

Elazığspor’un her zaman kalbinde yerinin ayrı olduğunu vurgulayan genç çalıştırıcı, hakem hatalarının maça etki etmeden futbol faktörlerinin yaşanacağını umduğu bir karşılaşma olması temennisinde bulunarak; “Bütün Elazığ, Elazığspor taraftarının, camiasının ve şehrinin her zaman kalbimde yerleri ayrıdır ancak profesyonel bir iş yapıyoruz ve şu anda Ümraniyespor’un başındayım. Kazanmak için futbol faktörlerinin devreye gireceği bir maç olacağını düşünüyorum. Son haftalarda hakem hataları üst seviyeye ulaştı. Bu her takım için aleyhte ya da lehte olabiliyor. Umuyorum ki sahada sadece futbol faktörlerinin ön plana çıktığı bir maç olacaktır. Hak eden kazansın diyorum.”şeklinde konuştu.

“ELAZIĞSPOR OFANSİF BİR FUTBOL OYNUYOR VE BAŞARILI”

Bordo-beyazlıların ofansif futbol yansıttığını ve bunda da başarılı olduğunu kaydeden Bayram Bektaş, buna göre analizlerini yapacaklarını ve sahaya gardlarını alarak çıkacaklarını dile getirdi. Ümraniyespor Teknik Direktörü Bektaş; “Elazığspor’u çok başarılı ve iyi buluyorum. Oynadıkları futbol da göze hoş geliyor. Skoru bulma adına ofansif bir futbol oynanıyor. Tabi ki bizim Elazığspor’u izlediğimiz gibi herkes de bizi izliyor. Sonuçta Ümraniyespor’un da nasıl oynadığını herkes analiz ediyor. Belki bizim artık avantaj mı denir ya da geçmişle ilgili yaşadıklarımız mı deriz bilmiyorum, takımlarda ön plana çıkacak faktörler vardır. Elazığspor’da ve ya Ümraniyespor’da olduğu gibi bunları göz önüne alarak analizimizi en iyi şekilde yapıp sahaya gardımızı alarak çıkacağız.”dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet