Altıparmak seriye bağlamak istiyor!

Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Giresun ve Rize serisini Ümraniyespor karşısında alınacak galibiyetle devam ettirme hedefinde olduklarını dile getirdi. Başarılı çalıştırıcı; “Şu anda takımın havası, formumuz ve tempomuz mükemmel.”dedi… Elazığspor’da Ümraniyespor hazırlıkları sürüyor.

Altıparmak seriye bağlamak istiyor! Spor

İbrahim KARAKULAK

 

Elazığspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak gazetemize yaptığı açıklamada Ümraniyespor mücadelesini kazanmak istediklerini dile getirdi. Öte yandan temsilcimizde Ümraniyespor mücadelesinin hazırlıkları yapılan çift antrenmanla devam ediyor.

“TEK AMACIMIZ ÜMRANİYESPOR KARŞILAŞMASINI KAZANMAK!”

Rakip ekibin iyi ve kötü yanlarını bildiklerini ifade eden Mehmet Altıparmak; “Ligin iki tane kaliteli ve iyi top oynayan takımın maçı olacak. İki ekibin de amacı kazanmak olacak. bizim deplasmanlarda ortaya koyduğumuz oyun ve sonuç zaten ortada. Gereken oyunumuzu oynayarak bundan önce ne yaptıysak bundan sonra da aynısını yapacağız. Rakibimizin iyi ve kötü yönleri var. Bunları biliyoruz. Bir tek amacımız var Ümraniyespor karşılaşmasını kazanmak. Zorlu bir seriden çıkıyoruz. Rakiplerimizle üst üste oynadık. Belki de bu puan durumuna göre en zor maçlarımızdan birisini oynayacağız. Sahaya kazanmak için çıkacağız.”dedi.

“FORMUMUZ VE TEMPOMUZ MÜKEMMEL”

Giresun ve Rize’nin ardından Ümraniyespor ile birlikte seriy devam ettirmek istediklerinin de altını çizen Başarılı Çalıştırıcı Mehmet Altıparmak; “Şu anda takımın havası, formumuz ve tempomuz mükemmel. Deplasmana Elazığspor taraftarının geleceğini de biliyoruz. Taraftarımızın desteğiyle bundan önce oynadığımız oyunun da üzerine katarak rakibimizi yenip Elazığ’a dönmeyi hedefliyoruz. Elazığspor’u tanıyan ve bilen bir hocaları olan Bayram Bektaş Ümraniye’nin başında. Rakibimizde daha önce Elazığspor’da oynamış oyuncular var. Onlar için farklı bir maç olacak. Bizim için normal ve 3 puanlık bir maç. Giresun, Rize ve Ümraniye serisini devam ettirip yukarıdaki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Bunu yaparken iyi futbol oynamak istiyoruz.”ifadelerinde bulundu.

GAKGO ÇİFT ÇALIŞTI!

Öte yandan Elazığspor’da Ümraniyespor karşılaşmasının hazırlıkları devam ediyor. Günü çift çalışma yaparak tamamlayacak olan bordo-beyazlılarda dün günün ilk çalışması saat 10:00’da yapıldı. Fitness salonunda yapılan antrenmanda futbolcular çabuk-kuvvet çalışmasına tabi tutuldu. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde yapılan idmanda tüm futbolcular yer aldı. Elazığspor akşam saat 17:00’de yaptığı çalışma ile Ümraniyespor maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet