Kulüpler Birliği’nde Başkan Bozdağ oldu

TFF 1. Lig kulüp başkanlarının katıldığı toplantı sonucu Akın Çorap Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, “TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı” olarak seçildi. Başkan Sedat Karataş toplantıya katılamadı.

Kulüpler Birliği’nde Başkan Bozdağ oldu Spor

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı belli oldu. Geçtiğimiz gün İstanbul’da yapılan toplantıya Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş yoğun işlerinden ötürü katılamadı.

TOPLANTI 3 SAAT SÜRDÜ

Toplantı sonunda yazılı bir açıklama yapan A.Ç Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ; “ 18 TFF 1. Lig Kulüp Başkanları ile yaptığımız yaklaşık 3 saatlik toplantıda şahsıma TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanlığı verildi” dedi.

“BAŞARIYI YAKALAMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Bozdağ açıklamasında; “Bu görevde Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı ve İstanbulspor Başkanı Ecmel Bey benimle beraber çalışmayı yürütecekler.” Dedi. Bozdağ; “İnşallah yeni aldığımız bu görevi lakıyla yaparız inşallah Rabbim bu aldığımız görevde de bizi utandırmaz. 1. Lig kulüpler birliğini kurmakta inşallah bize nasip olacak. Geçen sene kuramamıştık, başlamıştık ama bitirememiştik. İnşallah bu birliği kurarak aynı Süper Lig Kulüpler Birliği'nin yakaladığı başarıyı TFF 1. Lig'de de yakalamaya çalışacağız.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet