Malatya’da 1 şampiyon, 2 ikinci çıkardık!

Malatya’da düzenlenen 14 Yaş Tenis Turnuvası’nda Elazığ olarak 1 şampiyon 2 de ikinci çıkardık. 46 sporcunun mücadele ettiği organizasyonda Rüveyda Baykendi şampiyon oldu. Çağatay Duran ve Berna Sancar ise ikinciliğe uzandı.

Malatya’da 1 şampiyon, 2 ikinci çıkardık! Spor

İbrahim KARAKULAK

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığı’nın Malatya ilinde organize ettiği ve Türkiye genelinden 22 bayan ve 46 erkek sporcunun katıldığı 14 Yaş Tenis Turnuvası’na, ilimiz antrenörleri Mehmet İrgin ve Ramazan Erdoğan gözetiminde 4 sporcu katıldı.

RÜVEYDA BAYKENDİ ŞAMPİYON OLDU

Elazığlı sporculardan yaptıkları başarılı maçlar sonucunda Rüveyda Baykendi, Çağatay Duran ve Berna Sancar kendi gruplarında final oynamayı hak etmişler, yapılan final müsabakaları sonucunda Rüveyda Baykendi final müsabakasını kazanarak Tek Bayanlar kategorisinde turnuva şampiyonluğuna uzandı.

MALATYA’DA 2 İKİNCİ ÇIKARDIK!

Malatya’daki 14 Yaş Tenis Turnuvası’nda Çağatay Duran Tek Erkekler Kategorisinde turnuva ikinciliğini elde ederken, Berna Sancar ise Tek Bayanlar Kategorisinde yine turnuva ikinciliğine uzanarak ilimize başarıyla döndüler.

BAŞARILI SPORCULAR VE ANTRENÖRLERİNE TEBRİK

Konuyla ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada başarılı sporcular ve antrenörleri kutlanarak şu ifadelere yer verildi; “İlimize bir şampiyonluk ve iki de ikincilik kazandıran tenisçilerimiz ve antrenörleri Spor Şube Müdürümüz Akif Sıtkı Esen ile birlikte İl Müdürümüz Sedat Acar tarafından makamında kabul ederek tenisçilerimizi ve antrenörlerini elde ettikleri başarılardan dolayı kutlamış ve başarılarının devamını dilemişlerdir.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet