“Elazığspor markası siyaset üstüdür”

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir ve Parti üyeleri  Elazığspor Kulüp Başkanı Sedat Karataş’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Demir, “Elazıpspor markası siyaset üstüdür” dedi.

“Elazığspor markası siyaset üstüdür” Siyaset

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen ziyarette Asbaşkan Osman Altungök, 2.başkan Karahan Çelik ve Yönetim Kurulu üyeleri de vardı.  Ziyarette konuşan MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, sezona iyi bir başlangıç yapan Elazığspor’a destek olmak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, Elazığspor markasının siyaset üstü olduğunu ifade etti.

‘ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ELAZIĞSPOR’U SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ’

Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Demir, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarının Elazığspor’a destek olmaları gerektiğini dile getirdi. MHP Elazığ İl Teşkilatı olarak her zaman Elazığspor Yönetiminin yanında olduklarını da ifade eden Oğuzhan Demir, önümüzdeki sezon Elazığspor’u Süper Ligde görmek istediklerini sözlerine ekledi. Kulüp Başkanı Sedat Karataş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir ve parti üyelerine teşekkür etti.

Elazığspor markasını yaşatmak için yoğun uğraşlar verdiklerini belirten Karataş, tüm Elazığlıları Elazığspor’a destek vermeye davet etti.  

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet