AK Partililer bir ve beraberiz mesajı verme çabasındalar!!!

AK Parti’de İlçe kongreleri seri bir şekilde yapılmaya devam ediyor. Hafta sonunda AK Partililer yine yoğun bir mesai içerisinde kongrelerini gerçekleştirdiler.  Kongrelere katılan tüm AK Partili siyasilerde bu durumu sosyal medya hesaplarıyla duyurdular. Geçtiğimiz hafta Sedat Karataş ve Karahan Çelik’in partiden ihraçlarının ardından AK Partililer adeta bir ve beraber yola devam ediyoruz mesajını bu şekilde vermeyi de ihmal etmiyorlar.

AK Partililer bir ve beraberiz mesajı verme çabasındalar!!! Siyaset

Haber: Kübra TÜRKAN

Geçtiğimiz hafta İlimizde AK Parti teşkilatları bünyesinde tarihinde bir ilk yaşandı ve Belediye Başkan Yardımcıları Sedat Karataş ve Karahan Çelik parti disipline uygun hareket etmedikleri gerekçesiyle partilerinden ihraç edildi. Tüm gelişmeler ışığında gözler İlimizde AK Parti teşkilatlarına çevrildi çevrilmesine ama AK Partililer hiçbir şey olmamış gibi seri bir şekilde ilçe kongrelerini sürdürerek parti kültürlerinin şahısların çok üzerinde olduğunu bir kez daha göz önüne serdiler.

GÜRGÖZE’DEN BİRLİK VE BERABERİLİK VURGUSU

Hatta partideki bu algıları yıkmak için AK  Partili siyasilerin neredeyse tamamı  sosyal medya hesabından hemen hemen her platformda bir ve beraberlik tablosunu daha da net çizmeye başladı. AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’de partide kongrelerin aksamadan devam ettiğini ve kongrelerde söz alarak birlik ve beraberliğin ne denli önemli olduğunu vurgulayarak, partililerini uyarmayı da ihmal etmedi.

İKİ KONGREDE DE AYNI MESAJI VERDİ

Cumartesi günü kongresini tamamlayan AK Parti Arıcak İlçe teşkilatı başkanı Nadir Gülşen oldu ve haberimizi yayıma hazırladığımız sırada ise; Alacakaya teşkilatlarında oy sayımı devam ediyordu. İl Başkanı Ramazan Gürgöze ise ; her iki kongrenin yoğun bir katılımla gerçekleşmesinden son derece hoşnut olduğunu sosyal medya hesabı üzerinden şu notlarla paylaştı:  “Alacakaya ilçe teşkilatımızın 6. Olağan Kongresini yoğun katılımla gerçekleştiriyoruz. Kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarından dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Arıcak İlçe Teşkilatımızın 6. Olağan Kongresini yoğun katılımla gerçekleştiriyoruz. Katılımlarından dolayı partililerimize teşekkür ediyor, kongremizin partimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet