İç transfer start aldı!

Yeni sezon hedefleri kapsamında kadrosunu güçlendirmeye devam eden İl Özel İdare Basketbol Takımı, iç transfere de başladı. Temsilcimiz Esen Burcu Özdemir’in sözleşmesini 1 yıl uzattı.

İç transfer start aldı! Spor

İbrahim KARAKULAK

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden Elazığ İl özel İdare basketbol Takımı’nda dış transferin yanı sıra iç transfer de start aldı. Temsilcimiz yeni sezonda Final-Four’u hedeflemiş ve bu kapsamda dış transfer çalışmaları sonucunda 3 ve 4 numaralı pozisyonlarda oynayan Gülnur Sandallıoğlu ve Geçtiğimiz sezon Bodrum Kırçiçeği Basketbol’da forma giyen tecrübeli oyuncu 4 numara mevkiinde mücadele eden Gamze Türkoğlu’yu renklerine bağlamıştı. Periler’de dış transfer çalışmaları devam edecek olurken, bu kapsamda kadroya takviye edilmesi düşünülen bir çok oyuncularla transfer görüşmeleri de devam ediyor.

“BURCU ÖZDEMİR'E ÖNÜMÜZDEKİ SEZON BAŞARILAR DİLERİZ”

Bunun yanı sıra Elazığ İl Özel İdare Basketbol Takımı’nda iç transfer çalışmalarına da başlandı. Bu doğrultuda temsilcimizin önemli oyuncularından biri olan ve geçtiğimiz sezon Özel İdare’nin play-off’a çıkmasında büyük pay sahibi olan Esen Burcu Özdemir’in sözleşmesi 1 yıl uzatıldı. Konuyla ilgili Özel İdare Basketbol Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Takımımız yeni sezon için iç transferde Burcu Özdemir ile anlaşmaya varmıştır. 1989 doğumlu olup guard pozisyonunda oynayan oyuncumuz geçtiğimiz sezon 8.4 sayı, 5.4ribaund ve 8.5 asist ortalamasıyla ligin asist lideri olup oyuncumuz başarılı bir sezon geçirmiştir. Burcu Özdemir'e önümüzdeki sezonda takımımızda başarılar diler, takımımız ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.”ifadeleri kullanıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet