İzin başlıyor!

Erzurum’da 1. Etap Kamp çalışmalarını sürdüren Elazığspor’da kamp sona eriyor. Bu akşam Akhisar Belediyespor ile hazırlık maçı yapacak olan bordo-beyazlılarda sona erecek 1. Etabın ardından 2. Etap çalışmaları, 21 Temmuz Cuma günü Erzurum’da başlayacak.

İzin başlıyor! Spor

İbrahim KARAKULAK

TFF 1. Lig’de mücadele edecek olan Elazığspor’da bir yandan transfer çalışmaları son sürat devam ederken, mevcut kadroda yeni sezon hazırlıkalrı da devam ediyor. Bu kapsamda bu akşam Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor ile hazırlık maçında karşılaşacak Elazığspor’da Erzurum’da devam eden 1. Etap kamp çalışmalarının sonuna gelindi. Temsilcimizde futbolcular hazırlık maçının ardından 3 günlük izne ayrıldı.

21 TEMMUZ’DA ERZURUM’DA TOPLANACAKLAR

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak idaresinde yoğun geçen 1. Etap kamp çalışmalarını n ardından gerçekleştirilecek olan 3 günlük izin sonrası, Elazığspor’da futbolcular 21 Temmuz Cuma günü tekrar Erzurum’da toplanacak. Yeni sezonun 2. Kampına start verecek olan bordo-beyazlılarda bu zamana kadar yapılacak olan transferlerin de 2. Etap kamp çalışmalarına katılacağı öğrenilirken, bu süreçte de Elazığspor’un hazırlık maçlarına devam edeceği öğrenildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet