Ağın’da Sportif Olta Balıkçılığı Festivalinin tarihi netleşti

İlimizin en güzel ve en sakin İlçelerinden biri olan Ağın yaz aylarında bir nebze daha hareketli. Bu hareketliliği fırsat bilen yerel idarecilerde, İlçenin tanıtımına daha fazla katkı sunmak adına ağustos ayının 12’sinde ve 13’ünde İlçede Sportif Olta Balıkçılığı Festivalini gerçekleştirecekler.

Ağın’da Sportif Olta Balıkçılığı Festivalinin tarihi netleşti Güncel

Haber: Kübra TÜRKAN

Ağın Belediyesinde geçtiğimiz günlerde önemli bir toplantı gerçekleşti.  Toplantıda Elazığ Avcılar – Atıcılar Amatör Balıkçılar Spor Kulübü Derneği ve Ağın Yaban Hayatı Koruma Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneğinin bu yıl birincisini düzenleyecekleri Sportif Olta Balıkçılığı Festivalinin tarihi görüşüldü. 

FESTİVAL 12 VE 13 AĞUSTOSTA

Festivalin gerçekleşmesine öncelik edecek olan düzenleme komitesi tarafından gerçekleştirilen ilk toplantıya Ağın Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş başkanlık yaptı. Toplantıya; düzenleme komitesinden Fırat Üniversitesi Su ürünleri Fakültesinde görevli Dr. Tuncay Ateşşahin,  Kemal Aslan, Kemal Dilek ve Mustafa Kaya katıldı. Toplantıda gerekli istişareler yapılarak festivalin 12-13 Ağustos 2017 tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet