Karakoçan’da futbol şöleni!

Karakoçan Kaymakamlığı tarafından “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla organize edilen halı saha futbol turnuvasında Elazığ Ticaret Borsası Karakoçan Temsilciliği şampiyonluğa uzandı.

Karakoçan’da futbol şöleni! Spor

İbrahim KARAKULAK

Karakoçan’da gerçekleştirilen futbol turnuvası adeta nefesleri kesti. “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında ilçede düzenlenen turnuvada 8 takım eleme usulü ile kozlarını paylaştı. Organizasyonda Elazığ Ticaret Borsası Karakoçan Temsilciliği 1. olma başarısı gösterdi. Turnuvada Karakoçan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı da 2.’lüik kupasına sahip oldu.

KUPAYI KAYMAKAM SARIOĞLU VERDİ

Mücadelelerde 3. Maçı adeta nefesleri kesti. Karakoçan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Elazığ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Karakoçan Devlet Hastanesi’nin karşılaştığı müsabakada devlet hastanesi rakibini 3-0 gibi net bir skorla yenmeyi başardı. Karakoçan Devlet Hastanesi bu sonuçla 3. oldu. Hastanenin kupası ilçe Kaymakamı Cemil Sarıoğlu tarafından Hastane Müdürü Ahmet Dayan’ a verildi. Elazığ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Genel Sekreterliğimiz olarak 15 Temmuz Şehitlerini Anma Gününde hastanemize anlamlı bir başarı sağlayan Karakoçan Devlet Hastanemizi tebrik eder,  başarılarında devamlılık dileriz.” denildi.”

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

metin dumandag @duzeltme

17 Temmuz 2017 15:09

bu turnuvaya ben katildim ama bu futbol turnuvasi degil voleybol turnuvasiydi.birde neden 3.olan takimin fotografi var sampiyon takimin fotografi yok sizde.

Haber Scripti: Medya İnternet