Pazarın can suyu yeşillikler

Yerli mallar pazarlardaki yerini almaya başladı. Vatandaşlar yerli ve doğal olan mallara büyük rağbet gösteriyor. Taze ve yerli olan yeşillikler ise bulduğu alıcı sayısıyla adeta pazarın can suyu oluyor.

Pazarın can suyu yeşillikler Güncel

Özel Haber: Sami Özer

Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olan yeşillikler her daim sofraların vazgeçilmezleri arasında… Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerini süsleyen yeşillikler doğal ve yerli olmaları nedeniyle pazarın en çok satılan ürünleri arasında.

‘BUNLAR YERLİ MALLAR’

Getirdikleri bütün yeşilliklerin taze ve doğal olduğunu belirten Kerim Öztürk, “Yaz geldi. Getirdiğimiz bütün yeşillikler taze ve doğal olarak sizin de gördüğünüz gibi göze çarpıyor. Artık il dışından mal almıyoruz. Bunlar bizim kendi üretimimizden elde ettiğimiz mallar. Bu malları Yutbaşı ve Hankendi tarafından alıyoruz. Vatandaşların ilgisi gayet güzel. Çünkü getirdiğimiz mallar taze ve yerli. Fiyatlardan memnun olan kadar olmayan da var. Çünkü herkesin bütçesi aynı değil. Getirdiğimiz bütün yeşillikler yerli ve doğal ortamlarda yetişmiş ürünler. Akla gelebilecek bütün yeşillikler var. Taze olduğundan milletin ilgisi de çok iyi. Buraya getirdiğimiz mallar günlük olarak geliyor. Çünkü yaz gününde mallar taze olarak getirilmezse bir şeye yaramaz” açıklamalarında bulundu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet