Bakkallar Odası başkanlığına, iddialı bir aday talip!

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nın 2018 yılında yapılacak başkanlık seçimlerinde Özer Macit başkan adaylığını açıkladı.

Bakkallar Odası başkanlığına, iddialı bir aday talip! Güncel

Yaptığı basın toplantısı ile Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Özer Macit, Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası üyelerine hizmet için göreve talip olduğu ifade ederek Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nda 7 yıla aşkın esnaflara hizmet ettiğini söyledi.

Haber: Çetin ÇOLAK

Şimdiye kadar esnafların sorunlarını her platformda dile getirdiğini belirten Macit,  “Yaşam boyu almış olduğum görevlerde değerli esnaflarımızın hep yanında oldum. Bu andan itibaren de başarıya giden yolda hep birlikte el ele yürümek istiyorum.  Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası’nda 7 yıla aşkın bir süre gerek muhasebe gerekse genel sekreterlik görevlerinde bulundum. Bu görevleri başarılı bir şekilde yerine getirdiğime inanıyorum. Özellikle bu görevlerde bulunduğum süre içinde sizlere hizmeti kendime amaç edindim. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. Oda bünyesinde gerekse sosyal ortamlarda siz değerli esnaflarımızın haklarını en iyi şekilde savunduğumu ve savunacağımı düşünüyorum” dedi.

BİRLİKTE YÖNETİM SÖZÜ VERDİ

Yönetim kadrosunda gençlerin olacağını ifade eden Macit, “Özellikle yönetim kadromu güçlü, hizmete susamış genç ve dinamik üyelerden oluşturup, sizleri özel ve kamu kurumlarında en iyi şekilde temsil edeceğimi garanti ederim. Sadece seçim çığırtkanlığı yapan başkan adaylarından olmadığı bilmenizi isterim. Yerinde görerek, izleyerek, dinleyerek ve hep bir araya gelerek sorunlara odaklanıp kolektif bir şekilde çözüm arayışında olacak bir yönetim tasavvurum var ve emin olun ki bunu sizlere garanti ediyorum. Bu onurlu göreve sizlerle birlikte yürümek istiyorum. Önce Yüce Rabbimin oluru ve siz değerli Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası üyelerimizin oyu ile bu onurlu göreve gelmem, akabinde vermiş olduğumuz vaatleri hep bir arada sizlerin de katılımıyla çözüme ulaştıracağıma inanıyorum. Bu vesile ile gerçekleşecek olağan genel kurulumuzun başta odamıza olmak üzere, esnaflarımıza, ilimize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz eder aday olacağım seçimlerde manevi desteğinizi bekler hepinize sevgilerimi, saygılarımı ve muhabbetimi sunarım” diyerek açıklamasını sonlandırdı.  

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet