Aktağlı; Cuntacılar 15 Temmuz’da bertaraf oldu

Büyük Birlik Partisi  (BBP) Elazığ Merkez İlçe Başkanı Emrah Aktağlı, 15 Temmuz’un yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir basın açıklaması gönderdi. Başkan Aktağlı, “ 15 Temmuz 2016 tarihi ülkemizi kara bir gün olarak tarihe geçirmek isteyenlerin bertaraf olduğu bir gün oldu” dedi.

Aktağlı; Cuntacılar 15 Temmuz’da bertaraf oldu Siyaset

BBP  Elazığ Merkez İlçe Başkanı Emrah Aktağlı’nın 15 Temmuz hain FETÖ darbesinin yıl dönümü dolayısıyla gönderdiği yazılı basın açıklaması şu şekilde; “15 Temmuz 2016 vatan iman aşkıyla yanan asil Türk halkın direniş gecesi, bir milletin uyanışı,  Çanakkale ruhunun ortaya koyulduğu gün, düşmana korku dosta güven verildiği gün, bir tarih bir destan bir kahramanlık günü ve de  milli birlik ve beraberliğin, kardeşliğin ortaya koyulduğu gün oldu.”

’15 TEMMUZ VATANIMIZA GÖZ DİKENLERE DERS OLSUN’

Ülkemizde çeşitli tarihlerde ve zaman zaman darbe ve darbe girişiminde bulunulduğunu hatırlatan Aktağlı, “Ama 15 Temmuz da millet dur dedi artık siz darbe yapamayacak bu ülkeye zarar veremeyeceksiniz dedi ve tüm vatan hainlerine ders verildi. Ülkemizin zor dönemlerden geçtiği günlerde dış mihrakların oyunları ve terör olaylarının artığı günleri bir fırsat bilen FETÖ örgütü darbe yapmaya yeltenmiş önce Allah’ın sonra bu Asil milletin dur demesiyle Ülkemiz büyük felaketlerden kurtarıldı.  Yüce Rabbim bu vatan hainlerine fırsat vermesin. Sen bu ülkenin ekmeğini yiyeceksin, devletin masasını, kalemini ve imkanlarını kullanacaksın ve devlete baş kaldıracaksın var mı böyle bir yağma. 15 Temmuz vatanımıza göz dikenlere ders olsun Türk Milleti vatanından, bayrağından, ezanından vaaz geçmez ülkesi için canını seve seve verir ve canınızı seve seve alır. Biz Büyük Birlik Partisi olarak yıllardır dile getirdiğimiz ve hazırlamış olduğumuz raporlar, yapmış olduğumuz halk oylamaları sonuçlarını hükümet yetkilerine daha önce vermiştik ve yine tekrarlıyoruz vatan hainlerine,  çocuk tacizcilerine mutlaka idam gelmesini istiyoruz. Tüm aziz şehitlerime Yüce Allah’tan rahmet gazilerimize sağlık huzur ve mutluluklar diliyor.  Ülkemizde böyle acılar bir daha yaşanmamasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi. (Bülten)

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet