Vali, İlçelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi oldu

İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Değerlendirme Toplantısı Vali Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında yapıldı. Toplantıda Elazığ ilçe belediye başkanları ile kurum ve kuruluş müdürleri Vali Kaldırım’a yatırımlar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Vali, İlçelerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi oldu Güncel

Haber: Recep ALTAY

İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Değerlendirme Toplantısı Elazığ’ın yeni Valisi Çetin Oktay Kaldırım nezaretinde gerçekleşti. İl Özel İdare toplantı salonunda yapılan değerlendirmeye Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Yatırımcı Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri katıldı.

‘SORUMLULUK ALMAKTAN KORKMAYALIM’

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Kaldırım, “Bu benim vali olarak katılmış olduğum ilk koalisyon toplantısı. Elazığ’da hızlı tempolu bir çalışma yapacağız. En başta iyi koordine olacağız. Özellikle çalışmalarımızı sahayı gezerek yapalım. Geçenlerde Sivrice’ye gittim. Sorunları yerinde inceledim. Vatandaşla birebir sohbet etme şansınız oluyor. Yapacağınız çalışmalarda bürokrasiye takılmayın. Meselelere sonuç odaklı bakın. Sorumluluk almaktan korkmadan vatandaşa çözüm sunacak çalışmalar yürütmeliyiz” şeklinde konuştu.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet