Altıparmak’tan yeni sezon hedefleri!

Elazığspor’un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak kamp ve yeni sezon hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu. Transferde ince eleyip sık dokuduklarının altını çizen Elazığspor Teknik Patronu Mehmet Altıparmak, taraftara da seslendi.

Altıparmak’tan yeni sezon hedefleri! Spor

Harun Furkan YAĞBASAN

Erzurum’da devam eden 1.etap kamp çalışmalarında değerlendirmede bulunan Altıparmak, şu ana kadar futbolcularının sergilediği performanstan mutlu olduğunu dile getirirken, amaçlarının şampiyonluğa ulaşmak olduğunu ifade etti.

“İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUZ”

Transferde ince eleyip sık dokuduklarının altını çizen Elazığspor Teknik Patronu Mehmet Altıparmak; “Futbolcularımızın temposunu yükseltmek için hızlı bir tempoda çalışıyoruz. Futbolcularımın göstermiş olduğu iyi niyet performansından çok memnunum. Ben Elazığspor’da futbolcu olarak şampiyonluk yaşayan ve süper lige çıkan takımın kaptanıydım. Elazığ halkının bizlerden ne istediğini çok iyi bilenlerdenim. Elazığspor’un bu ligde her zaman hedefi şampiyonluktur. Bizde bu doğrultuda transferlerimizi yapacağız. Kadromuza takviye edeceğimiz oyuncular gerek futbolculuğuyla gerekse karakter ve kişiliğiyle Elazığspor’u saha içinde ve saha dışında iyi bir şekilde temsil etmelidir. Bunun için ince eleyip sık dokuyoruz. Tüm transferlerimizi bitirdikten sonra Elazığspor’u hak ettiği yere ulaştıracağız.”dedi.

“TARAFTARLARIMIZ BİZİ HER ZAMAN DESTEKLESİN”

Bordo-beyazlı taraftarından da destek isteyen Altıparmak; “Ben Elazığspor taraftarının özellikle iç sahada rakiplere karşı nasıl bir baskı kurduğunu çok iyi bilen biriyim. Futbolcu olarak şampiyonluk yaşadığım yıllarda bizlere verdikleri muhteşem destek inanılmazdı. O desteği yine aynı şekilde bu senede vermelerini istiyoruz. Yönetimimizle, taraftarımızla, basınımızla ve her şeyimizle lige hazır olacağız. Hedefe gitmek gerçekten çok zor. Şampiyonluk için çok teferruatlı yerlerden geçeceğiz. Birlik beraberliğimizi hiç bozmadan sürdürdüğümüz zaman hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum. Taraftarlarımız bizi her zaman desteklesin. Bizlerde sahada onların verdiği desteğe layık olmak için her şeyi yapacağız.”ifadelerinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet