Gürtürk, kabullere devam ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk göreve başlaması münasebeti ile kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Gürtürk, kabullere devam ediyor Güncel

Ziyaretler kapsamında önceki gün hemşerimiz Malatya ili Kale ilçesi Kaymakamı Mehmet Güder’de Gürtürk’e bir ziyaret gerçekleştirdi. İl Müdürü Gürtürk’e yeni görevinde başarılar dileyen Kaymakam Güder Elazığ için hayırlı işlerde bulunacağınıza inanıyoruz dedi. İl Müdürü Gürtürk’te ziyaretinden dolayı Kaymakam Güder’e teşekkür ederek; “İnşallah ilimizin tüm dinamiklerini kullanarak bu başarıyı yakalayacağız” dedi. İl Müdürü Gürtürk daha sonra Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gıyasettin Arslan ile görüştü. Prof. Arslan Elazığ’ın eğitimde istenilen yerde olması için çalışan iki paydaş kurum olarak birlikte çalışarak çok güzel işler başaracağımıza inanıyorum dedi.

MİNİKLERDEN ZİYARET

İl Müdürü Gürtürk daha sonra Neşeli Ayaklar Anaokulu yönetici ve öğrenicilerini kabul etti.

Minik Öğrencilerin ziyaretinin bütün yorgunluğunu aldığını ifade eden Gürtürk; “Çocuklarımız geleceğimizdir. Geleceğimizi şekillendirmek, şuurlu ve imanlı gençler yetiştirmek geleceğe umutla bakmamızı sağlayacaktır. Her çocuğumuzun işlenmesi gereken değerli bir pırlanta gibidir. Onları iyi işler, iyi eğitir ve topluma faydalı bireyler haline getirebilirsek hepsi birer mücevher olacaktır” dedi.

ZİYARETLER GÜN BOYU DEVAM ETTİ

Ziyaretler kapsamında dün de ilimizde faaliyetlerini yürüten STK temsilcileri ve müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşların yönetici ve çalışanları İl Müdürü Gürtürk’e ziyaretlerde bulundular. İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Abdullah Kömürlü ve yöneticileri, Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM Elazığ Şube Başkanı Esra Soylu, İmam Hatip Platformu Başkanı Turgut Tunç ve Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa Serdar, Elazığ Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Atilla Yılmaz ve yöneticileri ile müdürlüğümüz çalışanları İl Müdürü Gürtürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdür Gürtürk Sivil Toplum Kuruluşlarının İl Milli Eğitim Müdürlüğünün önemli paydaşları olduğunu, bu şehirde yaşayan herkesin amacının bu aziz şehre hizmet etmek olduğunu ve bu noktada da yollarının İlimizde hizmet veren tüm STK’lar ile kesiştiğini ifade etti.(Bülten)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet