“Eğitimde başarının yükselmesi için gerekli desteği veririz”

Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Feyzi Gürtürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Müdür Gürtürk’e yeni görevinde başarılar dileyen Milletvekili Öztürk Elazığ’da eğitim alanında başarının yükselmesi için gerekli olan her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

“Eğitimde başarının yükselmesi için gerekli desteği veririz” Güncel

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk’te ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek Elazığ’ın eğitim alanında hak ettiği yere gelmesi için mesai kavramı tanımadan çalışacaklarını ve Elazığ’ı layık olduğu yere taşıyacaklarını ifade etti.

İSTİŞARELER SÜRECEK

İl Milli Eğitim Müdürü olarak ortak akıl ve ekip çalışmasının öneminin farkında olduklarını belirten Gürtürk bu nedenle hem Sayın Valimizin hem de milletvekillerimiz ile ilimizdeki diğer kamu kurum ve kuruluşları ile istişare halinde olacaklarını, Sivil Toplum Kuruluşları ile fikir alış verişi içerisinde bulunacaklarını ifade etti. Ziyarette ayrıca İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Turan Karahan’da Milli Eğitim Müdürü Gürtürk’e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (Bülten)

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet