Gakgo kuvvet çalıştı!

Erzurum’da bulunan Elazığspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor… Tekrar çift antrenmana başlayan temsilcimizin yeni sezonda mücadele ettiği TFF 1. Lig’de fikstür, yarın çekilecek.

Gakgo kuvvet çalıştı! Spor

Harun Furkan YAĞBASAN

2016-2017 Futbol Sezonu’nu için Elazığspor, Erzurum’da 1. Etap kamp çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Kampın başından itibaren çift çalışma yapan, dün sadece bir çalışma yapan bordo-beyazlılar tempoyu yine arttırdı. Elazığspor bu kapsamda günü çift antrenmanla tamamladı.  Bordo-beyazlı ekiptehazırlıklar kapsamında gerçekleştirilen sabah antrenmanı saat 10:30’da yapıldı. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve yardımcıları yönetiminde yapılan çalışmada futbolcular kuvvet antrenmanına tabi tutuldular. Erzurum’daki günün ilk antrenmanında bütün futbolcular yer aldı. Elazığspor’da günün ikinci çalışması akşam gerçekleştirildi. Temsilcimizde yeni sezon hazırlıkları yarın yapılacak olan antrenmanlarla devam edecek.

FİKSTÜR BELLİ OLUYOR

Öte yandan bordo-beyazlı temsilcimiz Elazığspor’un mücadele ettiği TFF 1. Lig’de fikstür çekimi perşembe günü gerçekleştirilecek. 2017-2018 İlhan Cavcav sezonu Süper Lig fikstür çekimi, bugün yapılmıştı. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda saat 16.00'da başlayan fikstür çekimine, TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcileri katıldı. 1. Lig’de ise fikstür çekimi 13 Temmuz Perşembe günü  saat 16.00'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilecek.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Said Koçdemir @Sadece 1 adam

11 Temmuz 2017 19:27

Sadece 1 adam serbest vuruşlarda topu istediği noktaya gönderebilecek bir adam. Elinde sihirli değnek olmasına ve keramet göstermesine gerek yok.Altı üstü 1 hafta sürekli çalışacak...

Haber Scripti: Medya İnternet