Belediye’de yeni sezon hazırlıkları

Daha önce Kaleci Engin Olgun’u renklerine bağlayan Elaziz Belediyespor iç transferde 6 isimle anlaşma sağladı… Başkan Ahmet Toprak, yeni sezondaki rakipleri hakkında konuştu… Temsilcimizin kamp programı da belli oldu.

Belediye’de yeni sezon hazırlıkları Spor

İbrahim KARAKULAK

Elaziz Belediyespor’da iç transfer çalışmaları hızlı başladı. 3. Lig’de mücadele edecek olan temsilcimiz dış transferde bir ismi kadrosuna katarken, iç transferde 6 oyuncu ile sözleşme imzaladı. Belediyespor Furkan Camcı, Onur Anıl, Emrah Yollu, Volkan Çekiç, Nihat Apaydın ve Ekrem Aydemir ile yeniden anlaşma sağladı. Başarılı Çalıştırıcı Hacı Arif Turgut’un takımı eksik mevkilere olan takviyelerini de sürdürecek.

BAŞKAN TOPRAK’TAN 3. GRUP DEĞERLENDİRMESİ

Öte yandan Elaziz Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Toprak, yeni sezonla ilgili hedeflerini açıkladı. Temsilcimizin yeni sezondaki rakipleri ve grubu hakkında da açıklamalarda bulunan Başkan Toprak; “Geçtiğimiz sezondan bildiğimiz, ilk kez karşılaşacağımız rakiplerimiz olacak 3. Grup’ta. İyi bir grupta yer aldığımıza inanıyorum. Fair-play ruhu içerisinde, sporun kardeşlik olduğunu bilerek mücadele içinde olacağız. Sakatlıksız, centilmence bir sezon diliyorum” şeklinde konuştu.

 KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

Ayrıca Elaziz Belediyespor’un yeni sezon öncesi kamp programı da belli oldu. Temsilcimizden yapılan açıklamada; “Takımımızın, 2017-2018 Sezonu öncesi kamp programı netlik kazandı. İki etap halinde gerçekleştirilecek olan kamp programının ilki 17-30 Temmuz tarihleri arası Elazığ’da yapılacak.  17 Temmuz’da ilimizde toplanacak olan teknik heyetimiz ve futbolcularımız 1. Etap Kamp çalışmalarını kulüp tesislerimizde 30 Temmuz’a kadar gerçekleştirecekler. Takımımız 3 günlük aranın ardından ise 3 Ağustos’ta Afyon’da 2. Etap Kamp çalışmalarına başlayacak.  Hazırlık maçı ağırlıklı geçecek olan 2. Etap kampı 15 Ağustos’ta sona erecek.”denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet