Yürekleri engelsiz çocuklardan polat’a plaket

Elazığ Zihinsel Engelli Çocuklar Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güleç  bir grup öğrenci ile birlikte Orman Bölge Müdürü Ziya Polat'ı makamında ziyaret etti.

Yürekleri engelsiz çocuklardan polat’a plaket Güncel

Kısa adı Ziçev olan Elazığ Zihinsel Engelli Çocuklar Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Güleç ve vakıfta eğitim gören bir grup öğrenci ile birlikte Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı makamında ziyaret ederek, Elazığ ve Bölge Müdürlüğüne bağlı illerdeki ağaçlandırma çalışmaları ile ilgili bilgiler alarak, Vakfın faaliyetleri ve çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

Ziyarette değerlendirmeler yapan Elazığ Zihinsel Engelli Çocuklar Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Güleç, vakıfta verilen eğitimlerle, öğrencilerin yaşamlarında önemli mesafeler kat ettiğini belirtti. Orman Bölge Müdürü Ziya Polat ise,  vakıfta hayırlı ve kutsal bir hizmetin verildiği söyleyerek, Vakıf başkanı Güleç ve vakıf çalışanlarını tebrik etti. Ziyarette, Elazığ Zihinsel Engelli Çocuklar Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Güleç tarafından, vakıfa verdiği desteklerden ve Elazığ’daki ağaçlandırma çalışmalarından dolayı Elazığ Orman bölge Müdürü Ziya Polat’a plaket verildi. (Bülten)

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet