2. Etap da Erzurum’da

Elazığspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Temsilcimiz bu akşam tek antrenman yapacak. Öte yandan daha önce Kartepe olarak düşünülen 2. Etap kampının tekrar Erzurum’da yapılacağı öğrenildi.

2. Etap da Erzurum’da Spor

Harun Furkan YAĞBASAN

Elazığspor’da 2017-2018 Futbol Sezonu hazırlıkları Erzurum’da devam ediyor. Temsilcimizde kamp başından beridir devam eden günde çift antrenman, bugün teke düşürüldü. Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ve yardımcıları yönetiminde yapılacak çalışmada dayanıklılık antrenmanına yer verileceği tahmin ediliyor. Polat Erzurum Resort Otel Palandöken sahasında saat 18:00’de yapılacak olan günün tek çalışmasında bütün futbolcular yer alacağı belirtildi. Temsilcimizde yarın gerçekleştirilecek olan çalışma ile hazırlıklar devam edecek.

21 TEMMUZ’DA ERZURUM’DA TOPLANACAKLAR

Öte yandan Elazığspor’da 2. Etap kamp yeri de belli odlu. Daha önce Ankara ya da Kartepe olarak düşünülen 2. Etap kamp çalışmalarının yeri, Erzurum olarak kesinleşti. Bordo-beyazlı kulüpten edinilen bilgiye göre temsilcimiz 18 Temmuz Salı günü ilk etap çalışmalarını sonlandıracak. 21 Temmuz Cuma gününe kadar izne ayrılacak olan bordo-beyazlılar aynı gün Erzurum’da toplanacak ve 2. Etap hazırlık dönemine start verecekler.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet