Vali Kaldırım hızlı başladı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım göreve başlamasının ardından Elazığ’daki ilk hafta sonunu şehir merkezinde vatandaşlarla beraber geçirdi, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Vali Kaldırım hızlı başladı Güncel

Vali Çetin Oktay Kaldırım geçtiğimiz hafta Pazartesi günü Elazığ’a gelerek görevine başlamıştı. Vali Kaldırım Elazığ’da bulunduğu ilk hafta sonunu Elazığ sokaklarında vatandaşlar ve esnaflarla birlikte geçirdi. İstasyonu Caddesi ve Kapalı Çarşı’daki esnafları ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen Vali Kaldırım’a Kapalı Çarşı ziyaretinde Elazığ’ın yöresel damak tatlarından peynirli ekmek ikram edildi.

İzzetpaşa Camisini de gezen ve cami çıkışında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Vali Kaldırım yaptığı değerlendirmede Elazığ’da her an vatandaşlarla beraber, esnaflarla diyalog ve işbirliği içerisinde olan bir yönetim anlayışı içerisinde olacaklarını belirtti. Makamda oturan bir yönetim anlayışında olmayacaklarını ifade eden Vali Kaldırım, şehrin sorunlarına şehrin esnafı ve eşrafıyla birlikte çözüm bulmak adına toplumun her kesimi ile işbirliği ve diyalog içerisinde olacaklarını kaydetti.(Bülten)

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet