Taraftardan yardım kampanyasına destek çağrısı

Elazığspor'da başlatılan yardım kampanyasına Milliyetçi Elazığsporlular Taraftarlar Grubu da katıldı. Grup Başkanı Arslan; “Bu zor günde Elazığspor’a destek olalım.”dedi.

Taraftardan yardım kampanyasına destek çağrısı Spor

İbrahim KARAKULAK

İlk gün yeterince ilgi görmeyen Elazığspor’a yardım kampanyası giderek ses getirmeye başladı. Kamuoyunun yakından tanıdığı siyasiler ve bürokratların yanı sıra taraftarlar da yardımlarını arttırarak sürdürüyor. Bu kapsamda Milliyetçi Elazığsporlular Taraftarlar Grubu Başkanı Muhammed Arslan öncülüğünde bazı taraftarlar da ElazığsporFan tarafından başlatılan yardım kampanyasına destek oldu.

“GELİN, BU ZOR GÜNDE ELAZIĞSPOR’A DESTEK OLALIM”

Kampanyaya katılan ve Elazığspor’un iyi ve kötü gününde yanında olduklarını dile getiren Arslan; “Biz Elazığspor için daha önceden olduğu gibi bugün de elimizden genli yapmaya gayret ediyoruz. Bu doğrultuda taraftarımızın başlattığı kampanyaya bizler de katkıda bulunduk. Buradan Elazığspor sevdalılarına sesleniyorum; gelin, bu zor günde Elazığspor’a destek olalım. Başka Elazığspor yok. Yardım kampanyasına katılarak yapılacak olan bağışların önemi büyük. Takımımıza destek olalım.”dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet