Karafırtınalar Tarzan'a imza attı

Elazığspor'un bir süre önce görüştüğü ancak olumlu sonuç alamadığı Teknik Direktör Sait Karafırtınalar bu akşam saatlerinde Manisaspor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Karafırtınalar; "Elazığspor'a ligde başarılar diliyorum." dedi.

Karafırtınalar Tarzan'a imza attı Spor

İbrahim KARAKULAK/Özel 

Teknik Direktör sorununu henüz çözemeyen Elazığspor'un görüştüğü Başarılı Çalıştırıcı Sait Karafırtınalar Manisaspor'da kaldı. Bu akşam saatlerinde Ege temsilcisi ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını kaydeden Sait Karafırtınalar, Süper Lig'e yükselme durumunda Manisaspor'daki görevine de devam edecek.

ELAZIĞSPOR'A BAŞARI TEMENNİSİNDE BULUNDU

Manisaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar spor servisimize yaptığı açıklamada Elazığspor ile geçtiğimiz ay görüştüğünü ancak bir sonuç alınamadığını dile getirirken, Manisaspor ile sözleşmesini uzattığını kaydederek; "Elazığspor'a ligde başarılar diliyorum." ifadelerinde bulundu.

"SAİT HOCAMIZ İLE CİDDİ HEDEFLER KOYARAK ANLAŞMAYA VARDIK"

Öte yandan Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen imza töreninde; "Sait hocamız ile ciddi hedefler koyarak 2017-2018 sezonu için anlaşmaya vardık. Hocamızın geçen sezonki başarısı, performansı, isteği ve arzusu yeni sezon için bizleri heyecanlandırıyor. Sait hocamızın takımımızdaki önderliğiyle, yeni transferlerimizle de birlikte inşallah yeni sezonda, Manisaspor’un hedefleri doğrultusunda başarılı olacağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet