Rektör Demirdağ, Litvanyalı konuklarını ağırladı

Fırat Üniversitesi Erasmus+ kapsamındaki partner üniversitelerinden; Litvanya’nın “Klaipeda State University of Applied Sciences”  Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret etti.  Rektör Demirdağ Litvanyalı konuklarını ağırlamaktan memnun olduğunu ifade etti.

Rektör Demirdağ, Litvanyalı konuklarını ağırladı Güncel

Haber: Recep ALTAY

İki Üniversite arasında Erasmus+ kapsamında  öğrenci ve personel değişimi ile ilgili gerekli çalışmaların artırılması yönünde Fırat Üniversitesi Dış İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Sedat Sünter ile birlikte Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı ziyaret eden Litvanya’nın “Klaipeda State University of Applied Sciences”  Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte; Fırat Üniversitesi ile her alanda ikili ilişkilerini ileri seviyelere çıkarmak noktasında bu ziyareti gerçekleştirdiğini belirterek amacının ilişkileri geliştirmek olduğunu belirtti.

HEM ÜNİVERSİTE HEM DE ELAZIĞ TANITILDI

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, Klaipeda State University of Applied Sciences”  Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte ziyareti dolayısıyla hediye takdim etti. Klaipeda State University of Applied Sciences” Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte’ya Fırat Üniversitesi Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Prof. Dr. Sedat Sünter ve Erasmus+ Ofisi Ekibi tarafından; Fırat Üniversitesinin eğitim ve sosyal yaşamı, Fakülteleri ve bölümleri ile Elazığ’ın sosyal yaşamı, tarihi ve kültürel yerleri tanıtıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet